Yunus Güner ile Oyunculuk İçin İlk Adım

Konservatuvar ve Güzel Sanatlar Fakülteleri'nin oyunculuk bölümüne hazırlık eğitimi kapsamında TB Sanatsal Yetenek Yönetimi' organizasyonu ile Yunus Güner'in eğitimleri aralık ayı itibariyle başlayacak.

Yunus Güner ile Oyunculuk İçin İlk Adım
29 Kasım 2019 - 14:16

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu Yunus Güner'in TB Sanatsal Yetenek Yönetimi'nde vereceği oyunculuk bölümü eğitimleri ile oyuncu adayları hayallerindeki konservatuvar ve güzel sanatlar fakültelerinin oyunculuk bölümüne girmek için kendileri için gereken eğitimleri alacak. Sonradan Görmeler, Bütün Çocuklarım, Dudaktan Kalbe gibi televizyon dizileri ve Tramvay, Mavi Pansiyon, Gulyabani gibi sinema filmlerinde rol alan Yunus Güner'in vereceği eğitimler aralık ayı itibariyle başlayacak ve üç aylık iki evreden oluşan eğitimler sonucunda oyuncu olma hayalini kuranlar kendilerini donanımlı bir şekilde hazırlamış olacaklar.

Yunus Güner'in bilgi ve tecrübelerini aktararak bir oyuncu adayı için gerekli en önemli niteliklerin verileceği eğitimlerin ilk üç ayında temel tekniklerin kazanımı üzerinde ilerleme kaydedilecek ve gerekli parçalar belirlenecek. Eğitimin ikinci üç aylık bölümünde ise belirlenen parçalar üzerinden sınavlara hazırlık çalışmaları gerçekleştirilecek ve sınavlara hazırlanan öğrencilerin hedefledikleri üniversite/konservatuvar dinamikleri dikkate alınarak rehberlik edilecek. Eğitimler boyunca oyuncu adayları diksiyon-fonetik, ses-nefes, temel oyunculuk ve karakter analizi gibi çalışmalar ile öğrencilere sınavda ve sınav sonrasında fayda edecek en önemli donanımların kazandırılması hedefleniyor.

TB Sanatsal Yetenek Yönetimi'nde Yunus Güner'in önderliğinde Aralık ayı itibariyle başlayacak eğitimler için ayrıntılı bilgi info@tulinberk.com ile 0212 236 25 00 ve 0549 265 54 71 no'lu telefon numaralarından alınabilir.