Bayraklı'da 23 Nisan coşkusu yaşanacak
Bayraklı Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı hazırlanan program kapsamında görsel şovlar, oyunlar, spor müsabakaları, maskot eşliğinde müzikli aktiviteler, sürpriz eğlenceler ve konserlerle dolu muhteşem bir şenlikle kutlayacak.
![Bayraklı'da 23 Nisan coşkusu yaşanacak](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/04/bayrakli-da-23-nisan-coskusu-yasanacak.jpg)
21 Nisan 2024 - 23:36
Bayraklı Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı hazırlanan program kapsamında görsel şovlar, oyunlar, spor müsabakaları, maskot eşliğinde müzikli aktiviteler, sürpriz eğlenceler ve konserlerle dolu muhteşem bir şenlikle kutlayacak.
23 Nisan günü Bayraklı sahilinde gerçekleşecek etkinliklere isteyen herkes ücretsiz olarak katılabilecek. Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, “Mazbatamızı aldıktan sonraki ilk ulusal bayramımızı sevgili çocuklarımızla birlikte coşkuyla kutlayacağız. Her yıl etkinliklerimizi büyüteceğiz. En güzel bayramlar Bayraklı’da yaşanacak. 23 Nisan şenliğimize tüm çocuklarımızı bekliyoruz” dedi.
Bayraklı Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı birbirinden eğlenceli aktivitelerle kutlayacak. Binlerce çocuk ve aileleri 23 Nisan günü Bayraklı sahilinde gerçekleşecek hem kültürel hem de sportif organizasyonlarda bir araya gelecek. Bu kapsamda saat 14:00’da uçurtma şenliği ile başlayacak etkinliklerde, halk oyunları gösterisi, piyano performansı sunulacak, mutlu çocuk şarkıları konseri verilecek, yüz boyama aktivitesiyle şenlik renklenecek. Karate, kick boks, tekvando, bale, jimnastik, güreş, dans ve corn hole gibi spor aktivitelerinin yanı sıra survivor, halat çekme, basketbol, penaltı, bovling ve çuval yarışları düzenlenecek. Etkinlikler boyunca çocuklara pamuk şeker ve patlamış mısır ikram edilecek. Maskotlar, resim, satranç, astronomi ve zeka oyunlarıyla da 23 Nisan şenliği büyük bir coşkuya dönüşecek.
Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan’da geleceğimizin teminatı çocuklarımızla buluşacağız. Onların bir tebessümü, mutluluğu her şeye değer. Bu anlayışla çocukların gününde onlar için özel bir organizasyon hazırladık. Gösteriler, şovlar, konserler, yarışmalar ve ikramlarla dolu dolu bir bayram geçireceğiz. Mazbatamızı aldıktan sonraki ilk ulusal bayramımızı sevgili çocuklarımızla birlikte coşkuyla kutlayacağız. Her yıl etkinliklerimizi büyüteceğiz. En güzel bayramlar Bayraklı’da yaşanacak. Etkinliklerimize tüm çocuklarımızı bekliyoruz” dedi.
23 Nisan günü Bayraklı sahilinde gerçekleşecek etkinliklere isteyen herkes ücretsiz olarak katılabilecek. Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, “Mazbatamızı aldıktan sonraki ilk ulusal bayramımızı sevgili çocuklarımızla birlikte coşkuyla kutlayacağız. Her yıl etkinliklerimizi büyüteceğiz. En güzel bayramlar Bayraklı’da yaşanacak. 23 Nisan şenliğimize tüm çocuklarımızı bekliyoruz” dedi.
ONLARCA ETKİNLİK, BİNLERCE MUTLULUK
Bayraklı Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı birbirinden eğlenceli aktivitelerle kutlayacak. Binlerce çocuk ve aileleri 23 Nisan günü Bayraklı sahilinde gerçekleşecek hem kültürel hem de sportif organizasyonlarda bir araya gelecek. Bu kapsamda saat 14:00’da uçurtma şenliği ile başlayacak etkinliklerde, halk oyunları gösterisi, piyano performansı sunulacak, mutlu çocuk şarkıları konseri verilecek, yüz boyama aktivitesiyle şenlik renklenecek. Karate, kick boks, tekvando, bale, jimnastik, güreş, dans ve corn hole gibi spor aktivitelerinin yanı sıra survivor, halat çekme, basketbol, penaltı, bovling ve çuval yarışları düzenlenecek. Etkinlikler boyunca çocuklara pamuk şeker ve patlamış mısır ikram edilecek. Maskotlar, resim, satranç, astronomi ve zeka oyunlarıyla da 23 Nisan şenliği büyük bir coşkuya dönüşecek.
EN GÜZEL BAYRAMLAR BAYRAKLI’DA YAŞANACAK
Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan’da geleceğimizin teminatı çocuklarımızla buluşacağız. Onların bir tebessümü, mutluluğu her şeye değer. Bu anlayışla çocukların gününde onlar için özel bir organizasyon hazırladık. Gösteriler, şovlar, konserler, yarışmalar ve ikramlarla dolu dolu bir bayram geçireceğiz. Mazbatamızı aldıktan sonraki ilk ulusal bayramımızı sevgili çocuklarımızla birlikte coşkuyla kutlayacağız. Her yıl etkinliklerimizi büyüteceğiz. En güzel bayramlar Bayraklı’da yaşanacak. Etkinliklerimize tüm çocuklarımızı bekliyoruz” dedi.- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR