Yazın Son Fırsatları Koçtaş’ta

YAZIN SON FIRSATLARI KOÇTAŞ’TA

08 Ağustos 2019 - 11:51

Yaşamın olduğu her yeri geliştirmek ve güzelleştirmek için hizmet veren Koçtaş, sıcak yaz günlerini ferahlatan çözüm önerilerini avantajlı bir kampanyayla sunuyor. Bahçe ve soğutma kategorilerinde geçerli olacak kampanya kapsamında klimadan vantilatöre, dış mekân mobilyalarından bahçe aletlerine kadar her bütçeye uygun yüzlerce ürün ve çözüm önerisi sunuluyor. Koçtaş Kart avantajıyla kampanyadan yararlanmak isteyenler 22 Ağustos tarihine kadar Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr ya da Koçtaş mobil uygulamasını ziyaret edebilir.

Koçtaş, yaşam alanlarının her köşesi için tasarruf yaratan ve ayrıcalıklı çözümler sunmaya devam ediyor. 22 Ağustos’a kadar sürecek, bahçe ve soğutma kategorilerinde geçerli olan kampanyada, sıcak yaz günlerini ferahlatacak fırsatlar Koçtaş müşterileriyle buluşuyor. Koçtaş Kart avantajıyla evlerinde yazın keyfini doyasıya yaşamak isteyenler, sıcak havalara karşı serin çözümlere indirimlerle ulaşabilir ve yaz bitmeden bahçeleri başta olmak üzere yaşam alanlarını yenileyebilir.

Ofis, salon, balkon gibi yaşam alanlarına pratik kullanımıyla serinlik katan Blyss 25W masa üstü vantilatör 99.99 TL yerine 69.99 TL’ye, 2 yıl garantili Blyss 18.000 BTU inverter klima montaj dâhil 3.799 TL yerine 3.399 TL’ye, 50W 4 kanatlı Eko tavan vantilatörü 219.90 TL yerine 169.90 TL’ye Koçtaş’taki yerini alıyor.

Bahçesinde veya terasında püfür püfür bir yaz geçirmek isteyenler için Manilla rattan bahçe seti 1.999 TL yerine 1.699 TL‘lik, akasya ağacından 4 kişilik yemek seti 1.699 TL yerine 1.299 TL’lik cazip fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

Ayrıca koctas.com.tr’ye özel satışa sunulan Stockholm 4 kişilik keten oturma takımı 3.399 TL’lik avantajlı fiyatıyla dış mekânlarda keyifli bir atmosfer yaratmak isteyenleri bekliyor.

Bahçe grubundan koctas.com.tr üzerinden yapılan her 500 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo hizmetinden de yararlanılabiliyor. Koçtaş mağazalarında ve koctas.com.tr’de satışa sunulan her bütçeye uygun çözüm önerileriyle, yaz bitmeden yaşam alanlarını yenilemek güzel fikir…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turizm Payı ve Konaklama Vergisine Akademisyen bakışı...
Turizm Payı ve Konaklama Vergisine Akademisyen bakışı...
Babil Dizisi, Halit Ergenç ve Para...
Babil Dizisi, Halit Ergenç ve Para...