Dalin Köpük Sabun, Doğru El Yıkamayı Eğlenceli Bir Reklam Filmiyle Anlatıyor

Köpük El Sabunuyla el yıkamayı eğlenceli ve pratik bir hale dönüştüren Dalin, şimdi de Dalin Köpük Sabuna özel olarak yapılan bir reklam filmiyle el yıkama alışkanlığını pekiştiriyor. Dalin, tüm dünyanın virüslerle mücadele ettiği bu günlerde, bilinç oluşturarak çocukların hastalıklardan korunmasına yardımcı oluyor.

Çocuklara el yıkama alışkanlığı kazandırmanın en kolay yolu olarak sunulan Dalin Köpük Sabun, bu amaçla yeni bir reklam filmi yayınlıyor. Tüm yaşam boyunca, sağlığın ilk şartı olan hijyen ve hijyenin temeli el yıkama alışkanlığının küçük yaşta kazandırılması bilinciyle hazırlanan reklam filmi, doğru el yıkamayı anlatan eğlenceli bir şarkıyla da destekleniyor.

Puck Global tarafından hazırlanan, Sanat Yönetmenliğini Senem Mozzakoğlu ve Esra Sarıgül’ün yaptığı reklam filminde nasıl el yıkanması gerektiği, eğlenceli bir şarkı eşliğinde anlatılıyor.

Dalin Köpük El Sabunu Hem Çocukların Hem Annelerin Tercihi

Köpük şeklindeki formu sayesinde çocukların el yıkamasını eğlenceli hale getiren ve annelerin gizli yardımcısı haline gelen Dalin Köpük Sabun, annelerin görüşleri göz önüne alınarak tasarlanıp piyasaya sunuldu. AVM’lerde çocukların eğlenerek el yıkadığını söyleyen anneleri dinleyen Dalin uzmanlarının bu iç görü üzerine çıkarttığı köpük sabun, aynı zamanda bir alışkanlığın sürdürülebilir olması için eğlenceli olması gerektiği görüşünü de destekliyor.

Alkol, paraben, SLS ve boya içermeyen, hipoalerjenik yapıya ve cilde uyumlu pH değerine sahip Dalin Köpük Sabun, Orman Meyvesi ve Çilek kokularıyla da el yıkamayı zevke dönüştürüyor.

Dalin çocuklara el yıkama alışkanlığı kazandırmaya yardımcı olmak için ayrıca www.dalin.com.tr üzerinden “Eğlenceli El Yıkama Kitabı – Arkadaşım Cikcik “ ve “El Yıkama Şarkısı”nı da sunuyor.

Reklamın Künyesi

Reklamveren: Dalin

Reklamveren Marka Ekibi: Sibel Çağlar, Gamze Kuru, Cansu Değerli, Betül Hazer Reklam Ajansı: Puck Global

Yönetici Kreatif Direktör: Haluk Erkmen

Yaratıcı Ekip: Yasir Kalın, Başar Şen

Marka Ekibi: Deniz Yaşar, Seda Macit Sakar, Ceren Gündoğdu, Pelin Kılıç,

Sanat Yönetmeni: Semen Mozakoğlu, Esra Sarıgül

Jingle: Doğukan Şahin / Tonik Müzik

Kullanılan Mecralar: Dijital ve sosyal medya, TV

https://www.youtube.com/watch?v=fXJ6sUB0-mg

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir