Burak'ın Terapisi İtfaiye İle Oldu - Manisa Haberleri

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, 13 yaşındaki engelli Burak Karaca’yı ağırladı. Terapisti eşliğinde itfaiyeyi gezen, itfaiye araçlarını inceleyen ve itfaiye personellerinin yakın ilgisiyle karşılanan küçük Burak, ziyaret sonrasında evine döndüğünde hastalığıyla ilgili olumlu tepkiler vermeye başlayınca Karaca Ailesi, itfaiye personeline teşekkür mektubu ve pasta ile minnetlerini sundu.

Manisalıların huzur ve güveni için 7 gün 24 saat esasıyla görev başında olan Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, çok özel bir konuk ağırladı. Geçtiğimiz Cumartesi günü itfaiyeyi oldukça merak eden 13 yaşındaki engelli Burak Karaca, terapisti ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığına ziyarette bulundu. İtfaiye personelinin yakın ilgisiyle ağırlanan küçük Burak, itfaiyecilerle beraber itfaiye arabalarına binip, itfaiye arabasıyla küçük bir tur attıktan sonra yangın söndürme hortumuyla su sıkarak gerçek bir itfaiyeci oldu. Ziyaretin ardından terapisti ile birlikte itfaiye personellerine teşekkür ederek ayrılan Burak Karaca, evine mutlu bir şekilde döndü.

Aileden Teşekkür

Evine döndüğünde itfaiyede yaşadığı anılar aklına gelince heyecanlanıp hastalığı konusunda çok fazla olumlu tepkiler ve iyileşme gözlemleyen küçük Burak’ın annesi ve terapisti, İtfaiye Dairesi Başkanı Ergün Aksoy’u telefonla arayarak teşekkürlerini ilettiler. Telefon görüşmesinin ardından Daire Başkanı Ergün Aksoy, Burak ile yakından ilgilenen personellere teşekkür edip, Burak’ın annesinin yolladığı çiçek ve pastayı personeline takdim etti. İtfaiye Dairesi Başkanlığının her zaman vatandaşların hizmetinde olduğunu belirten Aksoy, engelli bir genci ve ailesini mutlu etmenin gururunu yaşadıklarını belirterek, itfaiye personellerine bir kez daha teşekkür etti.

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir