<
Purina Genç Akademi’de Kariyer Kampı İçin Geri Sayım Başladı

Purina Genç Akademi’de Kariyer Kampı İçin Geri Sayım Başladı

Nestlé Purina PetCare’in sektörün geleceği olan veteriner fakültesi öğrencilerine farklı bakış açıları kazandırma ve gelişimlerine destek olma amacıyla hayata geçirdiği Purina Genç Akademi’nin bu yılki eğitimlerinde sona yaklaşılıyor. Eğitimlerin tamamlanmasının ardından yapılacak sınavda en yüksek notu alan 80 öğrenci, Eylül’deki Kariyer Kampı’na katılmaya hak kazanacak.

15 Mayıs 2019 - 20:15

Geliştirdiği seçkin, yenilikçi, besleyici ve sağlıklı evcil hayvan ürünleri ile alanında dünya lideri olan Nestlé Purina PetCare’in sektörün geleceği olan veteriner hekimliği öğrencilerine farklı bakış açıları kazandırmak ve gelişimlerine destek olmak hedefiyle hayata geçirdiği Purina Genç Akademi eğitimlerinde sona yaklaşıldı. Purina Genç Akademi eğitimlerinin tamamlanmasının ardından yapılacak sınavlardan en iyi notu alan 80 öğrenci, Eylül ayında Kariyer Kampı’na katılmaya hak kazanacak. Kariyer Kampı’na katılan öğrenciler, veteriner camiasının önde gelen isimlerinin de katılacağı eğitim ve aktivitelerle Purina Genç Akademi’de edindikleri bilgileri pekiştirme şansını da yakalayacak.

Bu yıl İstanbul, Samsun, Ankara ve Uludağ Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Purina Genç Akademi kapsamında 2 bin öğrenciye, aralarında alanında eğitimci, yazar, oyuncu Mehmet Auf da yer aldığı lider isimler tarafından klinik beslenme ve kişisel gelişim konularında seminerler verildi. Geçen yıl ise İstanbul, Aydın Adnan Menderes ve Uludağ Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Purina Genç Akademi’nin seminerleriyle bin 800 veteriner hekimliği öğrencisine ulaşılmıştı.

Nestlé Purina Genç Akademi’nin gerçekleştirileceği üniversiteler ve tarihler ise şöyle:

21 Mayıs Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi

22 Mayıs İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize’de Red Bull Formulaz zamanı
Rize’de Red Bull Formulaz zamanı
Kopuk evliliği “Çocuk var” diye sürdürmek zarar veriyor!
Kopuk evliliği “Çocuk var” diye sürdürmek zarar veriyor!