Otomobilini Seven Babalara kaçırılmayacak kampanya

Bu babalar gününde klasik hediyelerden vazgeçip, babanızın vazgeçilmezi otomobili için alternatif bir hediye almaya ne dersiniz? Türkiye'nin ilk ve en çok tercih edilen oto yedek parça e-ticaret sitesi www.aloparca.com, bu yıl aracını seven babalara kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor. Sitede, 11-15 Haziran tarihleri arasında seçil ürünlerde yüzde 10 indirim avantajı yer alıyor.

10 Haziran 2019 - 20:00 - Güncelleme: 10 Haziran 2019 - 20:03

www.aloparca.com, babaların en büyük ilgi alanlarından biri olan otomobilleri için 240 binden fazla yedek parçayı dijitale taşıyarak tek bir platformda satışa sunuyor. 48 farklı marka otomobil için yüzde yüz orjinal parçaları garantisi ile birlikte kısa sürede istenilen adrese ulaştıran site, avantajlı fiyatları ve özel kampanyaları ile babaların bütçelerine de kolaylık sağlıyor. 

Türkiye'de araç oto parça aramada online olarak kullanılan Saşi programını geliştiren www.aloparca.com, herkesin aracı için gerekli oto yedek parçayı rahatlıkla bulmasını sağlıyor. Fiyat konusunda da büyük tasarruf sunan site, üst sınıftan bir araba ile orta sınıftan bir arabanın yüzde yüz orijinal parçalarını hemen hemen aynı fiyatlarda satışını yapıyor. 

www.aloparca.com, her şeyin dijitale taşındığı günümüz dünyasında hala gelenekselliğini büyük oranda koruyan oto yedek parça işinde usta veya servislere mecbur kalmadan kendi yedek parçanızı internet üzerinden güvenli bir şekilde almanıza imkan veriyor.

Kaynak: upriletisim.com
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Portekiz, Karsan Jest Electric'i Sevdi!
Portekiz, Karsan Jest Electric'i Sevdi!
D Vitamini Eksikliği MS’in Seyrini Bozuyor
D Vitamini Eksikliği MS’in Seyrini Bozuyor