Evin keyfini Vestel Küçük Ev Aletleri ile çıkarın

Uzmanlar, salgına karşı bireysel tedbir almanın önemini her fırsatta vurguluyor. Kişisel hijyene özen gösterme, düzenli uyku ve bağışıklığı kuvvetlendirecek şekilde beslenme, koronavirüs ile mücadelede kilit rol oynuyor. Vestel Küçük Ev Aletleri ile sağlıklı ve bağışıklığı destekleyen tarifler hazırlamak çok kolay.

Evin keyfini Vestel Küçük Ev Aletleri ile çıkarın
20 Mart 2020 - 13:50

Türkiye, korona virüse karşı erken aldığı tedbirler ve sıkı önlemler sayesinde en az etkilenen ülkelerden olsa da salgının yayılmasını önlemek amacıyla bir süre daha kafe ve restoranlar kapalı kalacak, bazı şirketlerde evden çalışma düzeni, okullarda uzaktan eğitim uygulanacak ve “sosyal izolasyon” devam edecek. Normal şartlarda olduğundan çok daha fazla evde zaman geçirilecek. Bu durumu fırsata çevirip evin en sıcak mekânı mutfakta daha fazla zaman geçirebilir, Vestel Küçük Ev Aletleri ile bağışıklığı güçlendirmeye yardımcı sağlıklı tarifler hazırlayarak sevdiklerimizle paylaşabiliriz.

Hem sıcak hem soğuk tariflerde kullanılabilen, 7 farklı akıllı program ve pişirme fonksiyonuyla Vestel Ziyafet Pişirici Blender, 1.399 TL yerine 1.199 TL fiyatıyla Vestel.com.tr’de satışta, üstelik Ziyafet Tarifleri Kitabı hediyesiyle. Özellikle iddialı hamur işleri ve sağlıklı ekmek tarifleri hazırlamak isteyenler ise Tarçın Stand Mikser ile sevdiklerine tatlı sürprizler yapabilir. 10 kademeli hız ayarı ve 5 litrelik paslanmaz çelik karıştırma haznesiyle ön plana çıkan ürün 1.299 TL yerine 1.199 TL fiyatıyla Vestel.com.tr’de satışta.

Vestel Enerjik Vita katı meyve sıkacağı, bağışıklığı destekleyen, sağlıklı ve lezzetli meyve suları hazırlamaya yardımcı oluyor. Vestel Enerjik Vita katı meyve sıkacağının yavaş sıkım teknolojisi sayesinde sadece birkaç dakikada vitamin deposu meyve suları hazırlamak mümkün. Ürün Vestel.com.tr üzerinden 999 TL’ye satın alınabilir. Vestel Küçük Ev Aletleri’nin aranan üyelerinden Mix&Go ile her moda uygun, sağlıklı öğünler hazırlamak mümkün. Yapmanız gereken tek şey dilediğiniz sebze ve meyveleri hazneye doldurup karıştırmak. Ürün 239 TL’lik fiyatıyla tercih sebebi oluyor.

Daima taze kahve

Evde vakit geçirip kahve içmemek olur mu? Çalışırken, film veya dizi izlerken, aileyle sohbet ederken her daim taze kahvenin tadına varmak için Vestel Taze Kahve Makinesi her evin ihtiyacı. Kahve çekirdeği öğütücüsü sayesinde istediğiniz sertlikte kahveyi öğütebilir ve kaliteli bir kahvenin tadına varabilirsiniz. İstediğiniz saatte otomatik başlatma ayarı yapabildiğiniz, 12 fincan kapasiteli Vestel Taze Kahve Makinesi 999 TL’ye Vestel.com.tr’den satın alınabilir.