Evdeyken Derslerden Geri Kalmamanın Yolu Online Özel Dersler!

Türkiye'nin hizmet alanında en büyük online platformu Armut, koronavirüse karşı alınan sağlık tedbirlerinin ardından uzaktan eğitim taleplerini değerlendirdi

18 Mart 2020 - 22:22

Koronavirüs’e karşı alınan önlemler arasında ilk sırada okulların tatil edilmesi geldi. Bu dönemde derslerden geri kalmamak ya da kendini geliştirmek isteyenler çareyi uzaktan özel ders almakla buldu. Türkiye'nin hizmet alanında en büyük online platformu Armut, koronavirüse karşı alınan sağlık tedbirlerinin ardından uzaktan eğitim taleplerini değerlendirdi. Geçen aya göre “uzaktan” kelimesiyle aranan taleplerde %38’e varan bir artış gözlenirken, halen sınavlara hazırlanan öğrencilerin online özel derslerle çalışmayı sürdürdüğü görülüyor.

Online hizmet sektörünün lideri Armut.com, koronavirüs tedbirleri kapsamında eğitime ara verilmesinin ardından, online özel ders hizmetlerine yönelik verileri açıkladı. Öğrenciler ve veliler okula yardımcı dersler için uzaktan eğitim hizmetlerine ilgi duymaya başladı. Eğitime ara verilse de lise ve üniversite sınavlarına hazırlık sürüyor. Bu dönemde de öğrenciler online özel derslere ve etütlere yöneliyor.

Armut.com verilerine göre, online özel ders fiyatları şöyle sıralanıyor;

Özel Ders

Fiyat aralığı

Matematik Özel Ders

50TL - 200TL

Fizik Özel Ders

70TL - 180TL

Biyoloji Özel Ders

70TL - 200TL

Coğrafya Özel Ders

60TL - 200TL

Almanca Özel Ders

60TL - 200TL

İngilizce Özel Ders

60TL - 130TL

Fransızca Özel Ders

70TL - 180TL

Kimya Özel Ders

80TL - 180TL

Türkçe Özel Ders

60TL - 150TL

Geometri Özel Ders

60TL - 200TL

Tarih Özel Ders

50TL - 110TL

Edebiyat Özel Ders

50TL - 160TL

23 Mart haftasından itibaren uzaktan eğitim sistemiyle devam etmesi planlanan örgün eğitime destek olacak özel dersler için, Armut.com üzerinden ulaşılabilen özel ders hizmetleri kolayca sağlanabilen online iletişim araçları üzerinden yapılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İstanbul'un Fethi'nin 567'nci yıl dönümü kutlanacak
İstanbul'un Fethi'nin 567'nci yıl dönümü kutlanacak
Kingston USB sürücülerde şifrelemeye dikkat çekiyor
Kingston USB sürücülerde şifrelemeye dikkat çekiyor