Latin Müziğinin Kraliçesi Omara Portuondo İstanbul'da

Popüler kültürün tarihinin yazıldığı Hilton markası, Maslak’taki otelinde Latin tarihinin en önemli figürlerinden birini ağırlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyor. Latin müziğine adını altın harflerle yazdıran Omara Portuondo 3 Ağustos’ta İstanbul’daki sevenleriyle buluşacak.

29 Temmuz 2019 - 20:31 - Güncelleme: 30 Temmuz 2019 - 18:20

Üç kız kardeşten biri olarak Havana'da dünyaya gelmiş, babası Küba'nın ulusal takımında oynayan bir beyzbol oyuncusu, annesi ise İspanya'daki bütün rahatını terk edip Küba'da zor şartlarda sevdiği adamla yaşamak için gelmiş bir kadın, Omara Portuondo da bu aşkın ürünü. Şarkılarındaki aşk da belki oradan geliyor olabilir. Latin müziğinin yarım asırlık efsane grubu Buena Vista Social Club’in Divası, sanat hayatına sayısız Grammy ve daha nice ödülü sığdıran eşsiz ses Omara Portuondo dünya turnesi kapsamında Türkiye’ye geliyor. 3 Ağustos günü İstanbul Lifepark’ta sevenlerine unutulmaz anlar yaşatacak.

Zaxi’de Sürprizler Var

Popüler kültürün tarihinin yazıldığı Hilton markası, Maslak’taki otelinde Latin tarihinin en önemli figürlerinden birini ağırlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyor. Bu önemli konser öncesi Hilton Istanbul Maslak’ın lezzet ve eğlenceyi buluşturan mekânı Zaxi’de Küba gecelerine katılacak olan Latin müzik severleri bu hafta bazı sürprizler bekliyor. Geçtiğimiz hafta Küba akşamlarına katılan konuklarını Omara Portuondo konser davetiyeleri ile şaşırtan Zaxi Restaurant, bu Çarşamba ve Cuma akşamı için rezervasyon yaptıran ilk 20 kişiye de aynı ayrıcalığı tanıyacak.

Zaxi, her Pazartesi ve Çarşamba 18.30-22.00 arasında Happy Hour’da, canlı Küba müzikleriyle ruhunuzu ısıtıyor. Trio Cuba Grubu’nun Latin ezgileri eşliğinde misafirler, tapas ve sushi tabaklarının sunulduğu Happy Hour menüsü ile dünya mutfağından zengin tatları çok özel fiyatlarla deneyimleme imkânı buluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turizm Payı ve Konaklama Vergisine Akademisyen bakışı...
Turizm Payı ve Konaklama Vergisine Akademisyen bakışı...
Alkışlar ‘Karanlık Çökünce’ye…
Alkışlar ‘Karanlık Çökünce’ye…