FOXCRIME’da Pazar Maratonu ile Dizi Keyfi

FOXCRIME’ın en sevilen dizilerinden ‘’Deep State’’, ‘’Shades of Blue’’, ‘’Elementary’’ ve ‘’Bull’’ Türkçe dublajlı ve orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneği ile Kasım ayı boyunca FOXCRIME Pazar Maratonunda izleyiciyle buluşuyor.

31 Ekim 2019 - 13:20

Tüm dünyada 50’den fazla ülkede yayınlanan ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan “Deep State”, derin devletin karanlık dünyasının daha da derinlemesine araştırıldığı heyecan ve aksiyon dolu 2. sezon ilk 5 bölümü ile3 Kasım Pazar günü saat 14.30’ta FOXCRIME ekranlarında.

Aldığı rüşvetlerle kızına iyi bir hayat sunmaya çalışan ama işin sonunda kontrolü kaybederek FBI’la iş birliği yapmak zorunda kalan bir dedektifin mücadelesini konu alan Shades of Blue 2. sezon son 5 bölümüyle 10 Kasım Pazar günü saat 20:30’da FOXCRIME Pazar maratonunda izleyiciyle buluşuyor.

Johnny Lee Miller ve Lucy Liu’nun başrollerini paylaştığı ve modern bir Sherlock Holmes uyarlaması olan “Elementary”, 7. sezonunun son 5 bölümüyle 17 Kasım Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME’da.

Dünyanın en başarılı hukuk danışmanlarından Phil McGraw’ın hayat hikayesinden esinlenen ve insanları yönetme ve yönlendirme konusunda tam anlamıyla uzman bir isim olan zeki ve yakışıklı Dr. Bull’un hikayesi “Bull”, 3. sezon son 5 bölümüyle 24 Kasım Pazar günü saat 14:30’da FOXCRIME ekranlarında.

Dünyanın en iyi suç ve polisiye dizilerinin adresi FOXCRIME; D-Smart, KabloTV, Tivibu veTV+platformlarından izlenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Güçlü Kayral:
Güçlü Kayral: "E-Ticaret, Düğün Alışverişleriyle Rekor...
Turkcell’de işe alım süreci online olarak gerçekleştiriliyor
Turkcell’de işe alım süreci online olarak gerçekleştiriliyor