Polyak Madencilik 23 Nisan Bayramını Unutmadı
Polyak Eynez Enerji Üretim Madencilik Şirketi kendisiyle aynı adı taşıyan Polyak Elmadere İlk Öğretim Okulunun öğrencilerini 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda unutmadı.
![Polyak Madencilik 23 Nisan Bayramını Unutmadı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/04/polyak-madencilik-23-nisan-bayramini-unutmadi.jpg)
26 Nisan 2024 - 17:45
Polyak Eynez Enerji Üretim Madencilik Şirketi kendisiyle aynı adı taşıyan Polyak Elmadere İlk Öğretim Okulunun öğrencilerini 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda unutmadı.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 104.yılında Şirketimiz Kurumsal İletişim Şefi M. Murat Kaygusuzer, Polyak Elmadere İlköğretim Okulunu ziyaret etti.
Ziyarette, çocukların bayramı kutlanırken, Türkiye Madencilik Dergisi tarafından çocuk gelişim uzmanlarının desteğiyle hazırlanan Minik Madenci Dergisi öğrencilere hediye edildi.
Şirket yetkilisi Murat Kaygusuzer “Misafirperverliklerinden dolayı Okul Müdür Kadir Ayvaz ve öğretmenler ile ziyarete eşlik eden Köy Muhtarı Üzeyir Güven’e teşekkür ederiz” dedi.
![](https://www.mahalligundem.com/images/1111/Bak%C4%B1r%C3%A7ay/mahallimahalli/polyak-madencilik-23-nisan-bayramini-unutmadi.jpg)
![](https://www.mahalligundem.com/images/1111/Bak%C4%B1r%C3%A7ay/_bakircay_gazetesi_%20(2).jpg)
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 104.yılında Şirketimiz Kurumsal İletişim Şefi M. Murat Kaygusuzer, Polyak Elmadere İlköğretim Okulunu ziyaret etti.
Ziyarette, çocukların bayramı kutlanırken, Türkiye Madencilik Dergisi tarafından çocuk gelişim uzmanlarının desteğiyle hazırlanan Minik Madenci Dergisi öğrencilere hediye edildi.
Şirket yetkilisi Murat Kaygusuzer “Misafirperverliklerinden dolayı Okul Müdür Kadir Ayvaz ve öğretmenler ile ziyarete eşlik eden Köy Muhtarı Üzeyir Güven’e teşekkür ederiz” dedi.
![](https://www.mahalligundem.com/images/1111/Bak%C4%B1r%C3%A7ay/mahallimahalli/polyak-madencilik-23-nisan-bayramini-unutmadi.jpg)
![](https://www.mahalligundem.com/images/1111/Bak%C4%B1r%C3%A7ay/_bakircay_gazetesi_%20(2).jpg)
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR