Alanyaspor, Beşiktaş ve Galatasaray Avrupa sınavında

Alanyaspor, Beşiktaş ve Galatasaray UEFA Avrupa Ligi'nde tur için sahada...

Alanyaspor, Beşiktaş ve Galatasaray Avrupa sınavında
24 Eylül 2020 - 11:34

Türk takımlarının Avrupa Ligi mesaisi başlıyor. G.Saray, Beşiktaş ve Alanyaspor UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda kritik maçlara çıkıyor. 

Galatasaray, Hajduk Split karşısında
UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Galatasaray, 3. Ön Eleme Turu'nda bu akşam Hırvatistan temsilcisi Hajduk Split ile karşılaşacak. Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nde saat 21.00'de başlayacak karşılaşmayı İngiltere Futbol Federasyonu'ndan Craig Pawson yönetecek. Pawson'un yardımcılıklarını Lee Betts ve Ian Hussin'in yapacağı karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Robert Jones olacak.
 
Alanyaspor, Rosenborg karşısında
UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Alanyaspor, 3. Ön Eleme Turu'nda bu akşam Norveç temsilciisi Rosenborg'a konuk olacak. Lerkendal Stadyumu'nda saat 20.00'de başlayacak karşılaşmayı Estonya Futbol Federasyonu'ndan Kristo Tohver yönetecek. Tohver'in yardımcılıklarını Silven Koiv ve Sten Klaassen yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Joonas Jaanovits olacak.

Beşiktaş, Rio Ave karşısında
UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Beşiktaş, 3. Ön Eleme Turu'nda bu akşam Portekiz temsilcisi Rio Ave ile karşılaşacak. Beşiktaş Park'ta saat 20.00'de başlayacak karşılaşmayı Almanya Futbol Federasyonu'ndan Daniel Siebert yönetecek. Siebert'in yardımcılıklarını Jan Seidel ve Rafael Foltyn'nin yapacağı karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Florian Badstübner olacak.