AHMET DOĞRUYOL

AHMET DOĞRUYOL

BİRLİK SAĞLIK SEN Genel Başkanı

21. asır Türk asrı olacak!..

23 Ocak 2018 - 11:26

Allah Türk Askerini Muvaffak Eylesin… 

Türkiye zor bir süreçten geçmektedir. İçerde ve dışarda hain terör, milli birliğimizi yıkmaya, devletimizi zaafa uğratmaya ve vatanımızı bölmeye çalışmaktadır.  

Türkiye’ye terörle diz çöktürmeye çalışanlar her gün oyun içinde yeni oyun planlamaktadır. 

İşte bu kurulan kirli oyunları bozmak, terörün ve teröristin yuvalandığı yerde başını ezmek ve milli güvenliğimize yönelen tehlikeleri bertaraf etmek için şanlı Türk ordusu Afrin’e zeytin dalı harekâtıyla operasyon düzenlemiştir. 

Türkiye Kamu-Sen ailesi bütün varlığıyla, ruhuyla ve dualarıyla Mehmetçiğin yanındadır.

Yüce Rabbimizden dileğimiz, hiçbir Mehmetçiğimizin burnu dahi kanamadan bu millete yeni bir zafer daha bahşetmesi, bölgemizi kan gölüne çeviren, insanları evlerinden yurtlarından eden zalimler karşısında Türk askerini daima muzaffer kılması yönündedir. 

Devletimizin bekası, milletimizin huzur ve güvenliği için, yanı başımızda belli odaklarca desteklenerek büyütülen ve askeri bir güç haline getirilmek istenilen terör örgütünün bertaraf edilmesi maksadıyla Türk Ordusu’nun Afrin’de başlattığı harekatın hayırlı olmasını dileriz.

Haklı ve meşru bu operasyona destek vermek Türk Milletinin her ferdinin üzerine düşen görevdir.

Türkiye teröristlere operasyon yapınca akıllarına barış gelen vatan hainlerine karşıda bu bizim açık bir cevabımız olacaktır. 

Biz Türkiye Kamu Sen olarak tüm varlığımız, ruhumuz ve dualarımızla ordumuzun yanındayız.

Ekmek kavgasının önüne Türkiye sevdasını koyanlar olarak her zaman ve şartta milletimizin ve devletimizin yanındayız

Yürekten inanıyoruz ki bu harekatla; Türk milletinin ve Devletinin bölgedeki varlığına kast eden terör örgütlerine ve on binlerce kilometre öteden gelerek yaşamakta olduğumuz topraklarımıza fiili müdahalede bulunup, kendince yeni bir düzen kurmak, Türk milletine ayar vermek, hesap sormak ve bedel ödetmek gibi bir gaflete kapılan sözüm ona büyük devletlere Türk’ün iradesini, kararlılığını ve gücünü bir kere daha göstereceğiz.

Kim ne derse desin 21. asır Türk asrı olacak, bölgede mazlumların gözyaşları dinecek, zalimler kaçacak delik arayacaktır.

Gün bu gündür; büyük yürüyüş başlamıştır. Önce Afrin daha sonra Münbiç terörden temizlenecek, teröristlerin kökü kazınıncaya dek bu mücadele sürecektir.

 Türk Ordusu, sınırlarımız içinde yaşayan milyonların bekası, sınırlarımız dışındaki milyonların çığlıkları üzerine akan gözyaşlarını dindirmek için bölgeye gitmiştir.

Allah şanlı Türk ordusunu muzaffer kırsın.  Vatan için gaza edenleri korusun. Onlar seferle emrolunduklarını biliyorlar, rabbim zaferlerle müjdelesin.

AHMET DOĞRUYOL
TÜRKİYE KAMU SEN İZMİR İL BAŞKANI