Özdilek'te sevgililer günü fırsatları başladı

Özdilek’te, 14 Şubat’a kadar geçerli olmak üzere, seçili kadın - erkek giyim ürünleri ile kişisel bakım ürünleri ve birbirinden etkileyici parfüm çeşitlerinde indirim fırsatları sunuluyor.

Özdilek'te sevgililer günü fırsatları başladı
07 Şubat 2021 - 11:53

Özdilek’te, 14 Şubat’a kadar geçerli olmak üzere, seçili kadın - erkek giyim ürünleri ile kişisel bakım ürünleri ve birbirinden etkileyici parfüm çeşitlerinde indirim fırsatları sunuluyor. Özdilek departman mağazaları, hipermarketleri ve çevrim içi alışveriş sitesi Özdilekteyim.com’da geçerli olacak kampanya ürünlerini kaçırmayın.

14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala sevdikleri için hediye alarak sürpriz yapmak isteyenler için 14 Şubat’a kadar U.S. Polo Assn. kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerinde net yüzde 50 indirim; ShefameFirst CompanyFinesuits, Ekol, Koton, Mavi, Jack&Jones markalı ürünlerde yüzde 50’ye varan ve Pierre Cardin erkek giyim ürünlerindeyse yüzde 70’e varan indirim fırsatları kullanıcılarını bekliyor.

Sevgililer Günü fırsatları kişisel bakımına özen gösterenlerin de ilgisini çekecek. 8 - 14 Şubat tarihleri arasında cilt bakım ürünleri ile makyaj malzemelerinde yüzde 50 indirim, el bakım kremleri ile vücut losyonlarında 1 alana 1 bedava kampanyası Özdilek’te olacak. 11 - 14 Şubat tarihleri arasında parfüm çeşitlerinde yüzde 50 indirim fırsatı uygulanacak.

Kampanyalı ürünler haricinde yüzlerce markanın binlerce seçenekten oluşan ürünlerini, uygun fiyatlarla tüm Özdilek mağazalarında ve çevrim içi alışveriş sitesi Özdilekteyim.com’da bulabilirsiniz…  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye Ekonomisi 2023'ü nasıl kapatacak? 2024 neler getirecek?
Türkiye Ekonomisi 2023’ü nasıl kapatacak? 2024 neler getirecek?
Türkiye'nin sağlık turizmi raporu
Türkiye’nin sağlık turizmi raporu