Zincir marketlerde kurbanlık satışları devam ediyor

Türkiye’nin en yaygın yüksek indirim marketi A101, yaklaşan kurban bayramı için büyükbaş ve küçükbaş kurbanlık koli satışı ile dikkat çekiyor...

08 Ağustos 2019 - 13:32

En az 14 kg’lık Karaman Koyunu 1.195 tl’den satılırken en az 20 kg (kemiksiz et) büyükbaş 1/7 hisse paketi 1.345 tl’den tüketicilerle buluşuyor. Üstelik kredi kartına peşin fiyatına 4 taksit seçeneği sunuluyor. Ayrıca Denizbank kredi kartlarına özel 50 tl’lik indirim de yapılıyor. İstenirse kurbanlıklar 12 ay taksitle de alınabiliyor.

Kurban siparişi ister www.a101.com.tr adresinden istenirse de mağazalardan verilebiliyor ve talep edilen mağazadan teslimat seçeneği sunuluyor. Yerli besi büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar arasından seçilen kurbanlar islami usullere uygun olarak, noter, din görevlisi, gıda mühendisi ve veteriner hekim kontrolünde kesiliyor. Sağlıga uygun ortamlarda paketlenen kurban etleri bayramın 2. Gününden itibaren kurban sahibine ulaştırılıyor.

Kurbanların bağırsak, deri, paça, işkembe, kelle ve kemik (büyükbaş için) kısımları kurban sahibi adına Türk Hava Kurumu’na bağışlanıyor ve bağış makbuzu kolilerin içinde kurban sahibine ulaştırılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gelmiş Geçmiş En Yetenekli SUV: Jeep Wrangler!
Gelmiş Geçmiş En Yetenekli SUV: Jeep Wrangler!
Volkswagen fabrikalarında yeşil elektrik kullanımını artırıyor
Volkswagen fabrikalarında yeşil elektrik kullanımını artırıyor