Boomerang'dan çocuklara yepyeni bir çizgi film: Ajan Binky

Aile boyu kahkahanın kanalı Boomerang, neşeli ve renkli çizgi filmleri ile evde kalan çocuklara eğlenceli zaman geçirme fırsatı tanıyor. İnsanlığı uzayın bilinmeyen tehlikelerinden koruyan ‘uzay kedisi’ Ajan Binky ve ekibinin maceraları hafta içi 18.30, hafta sonu 17.15’te çocuklarla buluşuyor.

Kahkaha dolu çizgi filmlerin kanalı Boomerang, evde kalan çocukların kapısını eğlenceli bir çizgi filmle çalıyor… İnsanları tehlikelerden korumak için çalışan ‘uzay kedisi’ Ajan Binky, Boomerang TV’de derslerini bitiren çocukları bekliyor. Ajan Binky ve ekibinin maceraları hafta içi 18.30, hafta sonu 17.15’te Boomerang TV’de çocuklarla buluşuyor.

Sıcak yuvasında bir ev kedisi olarak yaşamını sürdürdüğü sanılan Ajan Binky, aslında insanlığı uzaydan gelen tehlikelere karşı koruyan bir uzay kedisi… İnsanlığı koruyan ev hayvanlarından oluşan Binky’nin ekibinde deneyimli lider Fluffy, Ninja kedi Gracie (kedi), Binky’nin oda arkadaşı evin köpeği Gordon, su kaplumbağası Nola ve akvaryum balığı Loo ve Binky’nin oyuncağı Ted yer alıyor. Binky ve arkadaşları, anne ve oğlundan oluşan küçük bir aileyle birlikte yaşıyor.

Boomerang TV yeni çizgi filmlerinin yanı sıra, www.boomerangtv.com.tr adresinde eğlenceli oyunlar ve neşeli videolarla çocukları bekliyor. Boomerang TV’nin Youtube kanalında yer alan ‘kendin yap’ videoları ile çocuklar hem eğleniyor hem de keyifli zaman geçiriyor.

Youtube linki: https://www.youtube.com/watch?v=qN0VnVmBlvM&list=P...

BOOMERANG HAKKINDA

WarnerMedia’nın global bir çocuk markası olan Boomerang, 4-11 yaş aralığında kız ve erkek çocuklara ve ailelelere odaklı, klasikleşmiş ve modern çizgi filmleri 24 saat aralıksız sunan bir eğlence kanalıdır. Boomerang bünyesinde Sevimli Kahramanlar, Bugs Bunny, Tom ve Jerry, Scooby Doo, Dorothy ve Oz Büyücüsü, Cesur Köpek Pat, Grizzy ve Lemmingler gibi en sevilen çizgi filmleri barındırmaktadır. Boomerang, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde yer alan 60 ülkede 55 milyonu aşkın hanede, 15 farklı dilde izlenebilmektedir.Boomerang Türkiye’de, D-Smart 122. Kanal, Digitürk 168. Kanal ve Tivibu 118. Kanal üzerinden izlenebilir.

WarnerMedia, birçok farklı temada içerik oluşturan ve hayranlarına içeriği her zaman ve her yerde ulaştırarak olağanüstü deneyimler sunan global bir eğlence, spor ve haber şirketidir. Aralarında CNN, Cartoon Network, Boomerang, Adult Swim, TBS ve TCM’in yer aldığı dünyadaki en değerli markalardan bazılarının sahibidir. Cartoon Network Türkiye’de, Digitürk 169. Kanal, Tivibu 121. Kanal, D-Smart 120.Kanal ve ayrıca Uydu’dan ücretsiz yayın yapmaktadır.

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir