Vestel Ekspres İzmir'de 9'uncu mağazasını açtı

Vestel’in, dijital alışveriş deneyimini mağazalarına taşıyan ve hızla Türkiye’nin dört bir yanına yayılan konsepti Vestel Ekspres İzmir’de 9’uncu mağazasını açtı.

 Vestel Ekspres İzmir'de 9'uncu mağazasını açtı
24 Ocak 2022 - 15:30

İzmir’in yeni Vestel Ekspres’i Çankaya Konak’ta açıldı 

Vestel’in, dijital alışveriş deneyimini mağazalarına taşıyan ve hızla Türkiye’nin dört bir yanına yayılan konsepti Vestel Ekspres İzmir’de 9’uncu mağazasını açtı. Çankaya Konak’ta açılan yeni Vestel Ekspres, dijital ekranlar üzerinden alışveriş deneyimi ve hızlı teslimat gibi uygulamalarla tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor.

Türkiye’nin öncü teknoloji markası Vestel’in online satın alma deneyimini fiziksel perakende ile buluşturduğu Vestel Ekspres mağazaları artmaya devam ediyor. Özellikle işlek caddelerde ve AVM’lerde küçük metrekareli olarak tasarlanan Vestel Ekspres’lerde dijital teşhir uygulaması mevcut. Konak, Buca, Bayraklı, Karşıyaka, Alaçatı, Dikili, Foça gibi İzmir’in farklı ilçelerinde hizmet veren Vestel Ekspres mağazalarının sayısı yeni açılan Çankaya Konak mağazası ile İzmir’de 9’a ulaştı. Böylece tüm Türkiye genelindeki Vestel Ekspres mağazaların sayısı 74’e çıktı.

 Satışların büyük kısmının dijital ekrandan yapıldığı Vestel Ekspres’ler online alışveriş kolaylığını mağazalara taşıyor. Buzdolabı, Çamaşır&Bulaşık Makinesi, Klima, Ankastre ürünlerin yanı sıra Küçük Ev Aletleri, Kişisel Bakım gibi kategorilerde teşhir ürünlerinin yanı sıra dijital ekranlardan da tüm ürünlerin özelliklerine ve karşılaştırmalarına ulaşmak mümkün. Yeni nesil alışveriş deneyimi sunan bu konsept, müşteriye istediği ürünü anında bulma ve hızlı karşılaştırma imkanı tanırken, aynı gün teslimat seçeneğiyle ihtiyaçların hızla giderilmesini sağlıyor.

 50 metrekarelik İzmir’in 9’uncu Vestel Ekspres’i Fevzipaşa Bulvarı’nda İzmirlileri bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Hayatta her şey paradır" diyen gençlerin oranı yükseldi
"Hayatta her şey paradır" diyen gençlerin oranı yükseldi
Televizyon haberciliği kısırdöngüye girdi
Televizyon haberciliği kısırdöngüye girdi