Film Şöleni FOXLIFE’ta Başlıyor

FOXLIFE, dünya sinemasından en sevilen romantik komedileri ve en eğlenceli Hollywood filmlerini Şubat ayında cumartesi ve pazar akşamları 21.30’da sinemaseverlerle buluşturmaya devam ediyor. 1 Şubat’ta ‘ta “Eğer Yaşarsam”, 2 Şubat’ta “Elizabethtown”, 8 Şubat’ta “Bu Nasıl Aile” ve 9 Şubat’ta “Stajyer” filmleri FOXLIFE ekranlarında yerini alıyor.

31 Ocak 2020 - 13:39

Filmin başrolünde yükselen genç yıldız Chloë Grace Moretz yer alırken ona kadroda Mireille Enos, Liana Liberato Stacy Keach ve Jamie Blackley gibi isimler eşlik ediyor. Başarılı bir müzisyen olma hayalleri kuran Mia Hall’ın müzikal kariyer hikayesini konu alan filmde, Mia kariyerine Juilliard Konservatuarı’nda devam etmek ile hayatının aşkı Adam’ın yanında olmak arasında bir karar vermek zorunda kalır. Fakat tam bu karar aşamasındayken ailesinde yaşanan önemli bir olay Mia’nın tüm dengelerini alt üst edecektir. “Eğer Yaşarsam” 1 Şubat Cumartesi günü saat 21.30’da FOXLIFE ekranlarında.

Film Sahip olduğu şirketin bir milyar dolar kaybetmesine neden olan Drew Baylor’ın intihar etmeye karar vermesini ve sonrasında yaşadığı süreci anlatıyor. Drew’ün hayata bakış açısını kökünden değiştirecek olayların yaşandığı. “Elizabethtown” 2 Şubat Pazar günü saat 21.30’da FOXLIFE ekranlarında.

Komedi türündeki filmin yönetmenliğini Rawson Marshall üstlenirken, oyuncu kadrosunda Jennifer Aniston, Jason Sudeikis, Will Poulter, Emma Roberts ve Ed Helms gibi isimler yer alıyor. Hepsi birbirinden farklı karakterdeki bu aile üyelerini çılgın maceralarını anlatan “Bu Nasıl Aile”, 8 Şubat Cumartesi günü saat 21.30’da FOXLIFE ekranlarında.

Yönetmen koltuğunda Nancy Meyers'ın oturduğu, komedi filminin başrollerini ise Anne Hathaway ile Robert De Niro paylaşıyor.Başarılı bir şirketin sahibi Jules Ostin ile 70 yaşındaki Ben Whittaker’ın iş ilişkisi konu alan “Stajyer”, 9 Şubat Pazar günü saat 21.30’da FOXLIFE ekranlarında.

Hollywood’un en prestijli yapımları ve en ünlü yüzlerini bir araya getiren FOXLIFE; D-Smart, KabloTV ve Tivibu platformlarından izlenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Evde Hayat Var konserleri Simge ile devam ediyor
Evde Hayat Var konserleri Simge ile devam ediyor
Koronavirüs, insanlığın doğaya verdiği zararın bir sonucu mu?
Koronavirüs, insanlığın doğaya verdiği zararın bir sonucu mu?