"Vodafone Red'le Mücbir Sebepler" kazandırmaya devam ediyor

“Vodafone Red’le Mücbir Sebepler” kazandırmaya devam ediyor. İkinci haftasına giren yayında yepyeni bir kampanya tanıtıldı. Vodafone Yanımda üzerinden arkadaşlarını Vodafone’lu olmaya davet edenler 15 GB kazanıyor.

"Vodafone Red'le Mücbir Sebepler" kazandırmaya devam ediyor
21 Kasım 2020 - 13:19

Vodafone Red, ünlü isimler Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın sevilen Instagram canlı yayını “Vodafone Red’le Mücbir Sebepler” sponsorluğu kapsamında tanıttığı kampanyalara bir yenisini daha ekliyor. Kampanya kapsamında, arkadaşlarını Vodafone Red’e davet eden Vodafone’lu müşteriler, hat aktivasyon işleminin tamamlanmasının ardından 3 ay geçerli 15 GB hediye internet kazanırken, arkadaşının daveti üzerine Vodafone Red’li olan yeni aboneler de 3 ay geçerli 15 GB hediye internet kazanıyor.

Kampanyadan yararlanmak için, davet edilen kişinin Vodafone Yanımda üzerinden arkadaşını davet etmesi, davet edilen müşterinin de kendisiyle paylaşılan link üzerinden başvurusunu gerçekleştirmesi gerekiyor.

Arkadaşlarının daveti üzerine Vodafone Red’e geçen müşterilere, online’da %15 indirimin yanı sıra indirimli antikor testi, ücretsiz araç yıkama, ücretsiz araç dezenfeksiyon, araç kiralamada %40 indirim, ücretsiz Havaist, havaalanında ücretsiz Fast Track ve Lounge hizmeti, Big Chefs’te ücretsiz kahve ve indirimli kahvaltı, Trendyol’da 20 TL indirim gibi birçok ayrıcalık da sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Soyer bayramlaşmaya sabah 05.00'te ESHOT'ta başladı
Başkan Soyer bayramlaşmaya sabah 05.00’te ESHOT’ta başladı
İzmir Büyükşehir'den seyyar satıcı ve kahvehane esnafına büyük destek
İzmir Büyükşehir’den seyyar satıcı ve kahvehane esnafına...