TSYD İzmir Şubesi'nden Medical Point'le iş birliği

TÜRKİYE Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Medical Point Hastanesi'yle üyeleri için indirim protokolü yaptı.

TSYD İzmir Şubesi'nden Medical Point'le iş birliği
29 Nisan 2024 - 11:46
TÜRKİYE Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Medical Point Hastanesi'yle üyeleri için indirim protokolü yaptı. Sözleşmenin Medical Point İzmir Hastanesi'ndeki imza törenine TSYD adına İzmir Şube Başkanı Ergin Karataş, Şube Saymanı Ali Gözeten, Yönetim Kurulu Üyesi Okan Kara, hastane adına ise Genel Müdür Müslüm Yıldız, CEO Danışmanı Gözde Erbay ile Anlaşmalı Kurumlar Müdür Yardımcısı Özlem Ertunç katıldı. Sözleşme kapsamında TSYD İzmir Şubesi'nin üyeleri ve birinci dereceden yakınları olan anne, baba, eş ve çocukları, İEÜ Medical Point Hastanesi'ndeki SGK'lı veya ücretli sağlık hizmetlerinden yüzde 20 indirimli faydalanacak. Üyelere check-up hizmetlerinde ise yüzde 10 indirim uygulanacak. Hizmetlerden yararlanmak isteyen TSYD üyelerinin dernek üyesi olduklarını beyan etmeleri gerekecek.


KARATAŞ: ORTAK ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ

TSYD İzmir Şubesi'ne gösterdikleri ilgi için genel müdür Müslüm Yıldız ve Medical Point ekibine teşekkür eden Şube Başkanı Ergin Karataş, "TSYD, 61 yıllık geçmişiyle Türk spor basınının en köklü meslek kuruluşlarından biri. İzmir Şubesi ise TSYD'nin Türkiye çapındaki en kalabalık ikinci şubesi. Spor ve sağlık birbirinden ayrılmaz bir bütün. İmzaladığımız protokolü yalnız üyelerimiz ve yakınlarının ihtiyaç duydukları sağlık hizmetleri sözleşmesi çapında kalmayıp her alanda geliştirmek, sporcu sağlığı konusunda toplumu bilinçlendirmek için ortak çalışmalar yapmak, TSYD'nin sportif organizasyonlarında Medical Point gibi önemli bir markayı yanımızda görmek en büyük arzumuz" dedi. 


YILDIZ: GÜZEL PROJELERE İMZA ATACAĞIZ

İEÜ Medical Point Hastanesi Genel Müdürü Müslüm Yıldız ise, "Hem ülkemizin hem de kentimizin en önemli sivil toplum kuruluşlarıyla yaptığımız iş birlikleri bizim için büyük bir önem arz ediyor. Hem sporun hem de spor basınının en önemli paydaşlarından TSYD İzmir Şubesi'yle imzaladığımız bu protokol ile güzel projelere imza atacağımıza inanıyoruz. İEÜ Medical Point Hastanesi olarak spora katkı sunmaya devam edeceğiz. Çünkü biliyoruz ki çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan spor sayesinde uzak tutabiliriz. O yüzden İEÜ Medical Point olarak sağlıklı nesillerin yetişmesine destek vermeyi ve elimizi taşın altına koymayı sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Tugay: Yasalara Uymak Zorundayız!
Başkan Tugay: Yasalara Uymak Zorundayız!
İzmir'de Deniz Renk Değiştirdi: İZSU'dan Açıklama Geldi!
İzmir'de Deniz Renk Değiştirdi: İZSU'dan Açıklama Geldi!