Cemil Tugay Göztepe'nin şampiyonluk coşkusuna ortak oldu
Başkan Tugay Göztepe'nin Süper Lig heyecanına ortak oldu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig'de Gençlerbirliği'ni 2-0 mağlup ederek Süper Lig'e yükselen Göztepe'nin şampiyonluk coşkusuna eşlik etti
![Cemil Tugay Göztepe'nin şampiyonluk coşkusuna ortak oldu](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/04/cemil-tugay-goztepe-nin-sampiyonluk-coskusuna-ortak-oldu.jpg)
29 Nisan 2024 - 13:47
Başkan Tugay Göztepe'nin Süper Lig heyecanına ortak oldu
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig'de Gençlerbirliği'ni 2-0 mağlup ederek Süper Lig'e yükselen Göztepe'nin şampiyonluk coşkusuna eşlik etti. Gürsel Aksel Stadyumu'nda maçı izleyen Başkan Cemil Tugay, son dakikaları ayakta takip etti.
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig'de mücadele eden ve Süper Lig'e çıkma mücadelesi veren Göztepe'nin Gençlerbirliği maçını Gürsel Aksel Stadyumu'nda izledi. Göztepe Spor Kulübü Başkanı Rasmus Ankersen, Göztepe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Sepil ve beraberindekilerle İzmir temsilcisine destek verdi.
Başkan Cemil Tugay, 2-0 galip gelerek Süper Lig'e yükselme sevinci yaşayan Göztepeli yöneticilerin ve binlerce Göztepe taraftarının coşkusuna ortak oldu. Mehmet Sepil, Başkan Tugay’a üzerinde isminin olduğu 35 numaralı Göztepe forması hediye etti.
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig'de Gençlerbirliği'ni 2-0 mağlup ederek Süper Lig'e yükselen Göztepe'nin şampiyonluk coşkusuna eşlik etti. Gürsel Aksel Stadyumu'nda maçı izleyen Başkan Cemil Tugay, son dakikaları ayakta takip etti.
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig'de mücadele eden ve Süper Lig'e çıkma mücadelesi veren Göztepe'nin Gençlerbirliği maçını Gürsel Aksel Stadyumu'nda izledi. Göztepe Spor Kulübü Başkanı Rasmus Ankersen, Göztepe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Sepil ve beraberindekilerle İzmir temsilcisine destek verdi.
Başkan Cemil Tugay, 2-0 galip gelerek Süper Lig'e yükselme sevinci yaşayan Göztepeli yöneticilerin ve binlerce Göztepe taraftarının coşkusuna ortak oldu. Mehmet Sepil, Başkan Tugay’a üzerinde isminin olduğu 35 numaralı Göztepe forması hediye etti.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR