Vizyona Girecek Yeni Filmler: 29 Nisan Cuma günü vizyona girecek yeni filmler...

Birbirinden farklı filmlere ev sahipliği yapan Cinemaximum, sinemaseverleri 29 Nisan Cuma günü vizyona girecek yeni filmlerle buluşturuyor...

Vizyona Girecek Yeni Filmler: 29 Nisan Cuma günü vizyona girecek yeni filmler...
28 Nisan 2022 - 15:51

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu 

Birbirinden farklı filmlere ev sahipliği yapan Cinemaximum, sinemaseverleri 29 Nisan Cuma günü vizyona girecek yeni filmlerle buluşturuyor. Vizyonda yer alan filmlerin yanı sıra Kim Demiş Kötüyüz Diye?, Aynasız Haluk, Yetenekli Bay Cage, Zebun, Tam Kafadan Karavana, İkiz, Yakaza: Zehirli Kabile, Zeko İçin, Annemin Zamanı ve Olga vizyonda sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor. 

Pek çok filmi dünya ile birlikte vizyona getiren Cinemaximum, her zaman olduğu gibi bu Cuma da farklı türlerden yerli ve yabancı yapımları sinemaseverlerin beğenisine sunuyor. Dramdan aksiyona, animasyondan gerilime önemli yapımların vizyonda olacağı Cuma günü, sinemaseverler sinemanın büyülü dünyasıyla buluşacak. Kim Demiş Kötüyüz Diye?, Aynasız Haluk, Yetenekli Bay Cage, Zebun, Tam Kafadan Karavana, İkiz, Yakaza: Zehirli Kabile, Zeko İçin, Annemin Zamanı ve Olga filmlerinin vizyona gireceği 29 Nisan Cuma gününün vizyon programı ve detayları cinemaximum com tr üzerinden takip edilebiliyor.

            29 Nisan Cuma günü vizyonunun öne çıkanları

  • Çocukların ve animasyon tutkunlarının beğenisini kazanacak Kim Demiş Kötüyüz Diye?, suçlu hayvanlardan oluşan usta bir haydut çetesinin örnek birer vatandaş olmaya çalışmasını konu ediniyor.
  • Bülent İşbilen'in yönettiği, Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar, Algı Eke, Sarp Bozkurt ve Öznur Serçeler'in başrolleri paylaştığı komedi türündeki Aynasız Haluk, karısının terk ettiği bir komiserin başından geçen eğlence, aşk ve macera dolu hikâyeyi konu alıyor.
  • Komedi, suç ve aksiyon türündeki, ünlü aktör Nicolas Cage'in başrolde olduğu Yetenekli Bay Cage, artık istediği işleri alamaz olan ve parası da suyunu çekmeye başlayan Nic Cage'in başından geçenleri ekrana taşıyor. 
  • Korku türündeki Zebun, eşi Esma ve küçük kızı ile birlikte mutlu bir hayatı olan Kenan'ın, yaptığı bir iş seyahati sonrası halüsinasyonlar görmeye başlamasıyla değişen yaşamını konu ediniyor. 
  • Ali Biçim, Mesut Can Tomay, Efekan Can, Burak Güneş ve Serkan Dağlı'nın başrolleri paulaştığı Tam Kafadan Karavana, mali sıkıntılarla boğuşan bir e-spor takımının, bu şartlarda turnuvaya hazırlanmaya çalışması sırasında olanları anlatıyor. 
  • İkiz oğullarından birinin hayatına mal olan trajik bir kazanın ardından Rachel ve eşi Anthony’nin korku dolu hikâyesini konu alan İkiz, çiftin hayatta kalan çocukları Elliot ile yeni bir hayat kurmak için taşındıkları yerde yaşadıkları olayları beyaz perdeye taşıyor.
  • Hakan Aydın'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Yakaza: Zehirli Kabile, yaşadıkları köyde bir anda tüm düzenleri bozulan bir ailenin hikâyesini anlatıyor.
  • Komedi ve dramı aynı anda içeren Peter Mimi'nin yönettiği Zeko İçin, ülkenin en zeki çocuğu yarışmasına katılacak olan Zeko ve ailesinin bu süreçte yaşadıklarını konu ediniyor. 
  • Hüsnü Hakan Gürtop'un yönetmenliğini üstlendiği Annemin Zamanı, köyden kente göç eden ve yaşlılığında şehir hayatına mecbur kalan bir Anadolu kadınının hikâyesini konu alıyor. 
  • Cannes Film Festivali dahil olmak üzere 15'in üzerinde ödüle layık görülen Olga, ülkesinden uzakta İsviçre’de yaşayan 15 yaşındaki Ukraynalı bir jimnastikçinin olimpiyatlarda altın madalyaya ulaşma hayallerini konu alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Partili Eyyüp Kadir İnan'dan Büyükşehir'e salvolar
AK Partili Eyyüp Kadir İnan'dan Büyükşehir'e salvolar
Araştırma: Dünyadaki dijital göçebe sayısı 35 milyonu aştı
Araştırma: Dünyadaki dijital göçebe sayısı 35 milyonu aştı