Kahve Dünyası'ndan '20 Ekim Dünya Tatlı ve Şeker Günü' daveti...

Kahve Dünyası, 20 Ekim Dünya Tatlı ve Şeker Günü’nde sizi en çok tercih edilen ve sevilen ikililerini tatmaya davet ediyor.

Kahve Dünyası'ndan '20 Ekim Dünya Tatlı ve Şeker Günü' daveti...
19 Ekim 2020 - 15:33
Kahve Dünyası’nın En Sevilen İkilileriyle Tanışın!
Kahve Dünyası, 20 Ekim Dünya Tatlı ve Şeker Günü’nde sizi en çok tercih edilen ve sevilen ikililerini tatmaya davet ediyor. Kahve Dünyası misafirlerinin de en çok tercih ettiği Türk kahvesi ve trüf pasta, filtre kahve ve frambuazlı cheesecake, latte ve brownie eşsiz lezzetleriyle birbirine çok yakışıyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, 20 Ekim Dünya Tatlı ve Şeker Günü eşsiz lezzetleriyle taçlandırıyor. Kahve Dünyası, bu “tatlı” günde herkesi misafirlerinin ikili olarak en çok tercih ettiği kahve ve tatlıları keşfetmeye çağırıyor. Kahve Dünyası misafirlerinin en çok tercih ettiği kahvelerden biri olan Türk kahvesini sipariş edenler yanında trüf pasta tüketiyor. Kakaolu pandispanya üzerinde gerçek çikolatayla yapılmış trüf ve çakıl çikolata parçalarıyla hazırlanan trüf pasta, Türk kahvesinin damaklarda bıraktığı eşsiz lezzeti tamamlıyor.

Kahve Dünyası’nın dünyanın değişik yörelerinden gelen Kolombiya, Kosta Rika, Guatemala, Kenya, Antigua, El Salvador, Santos gibi yöresel filtre kahvelerini deneyenler ise yanında frambuazlı cheesecake’i tercih ediyor. Latte’ciler ise kahve keyiflerini brownie ile taçlandırıyor. Kahve Dünyası’nın tüm lezzetleri gibi brownie de usta ellerde en kaliteli malzemelerle hazırlanıyor.

Tadına doyulmaz kahvelerin keyfini evde de sürdürmek isteyenler Kahve Dünyası Online Mağazasından sipariş verebiliyor.Kahve Dünyası blog’da yer alan tariflerle ise isteyen herkes severek tükettiği Kahve Dünyası pastalarını evlerinde de yapabiliyor, yeni lezzetler keşfedebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TESK'ten hükümete "Esnafın emeklilik prim günü 7 bin 200'e indirilsin" çağrısı
TESK'ten hükümete "Esnafın emeklilik prim günü 7 bin 200'e...
Kız Kardeşim Projesi, girişimci kadınlara verdiği hibeyi iki katına çıkardı
Kız Kardeşim Projesi, girişimci kadınlara verdiği hibeyi iki...