İklim Değişikliği, Çevre ve Yaşam masaya yatırılıyor

EGODER ve AKADEMIK DER'in organizasyonuyla 3 bilim insanı, çağımızda insanlığın karşı karşıya olduğu en büyük tehditi tartışacak. Prof. Dr. Ali Osman Karababa, Prof. Dr. Ümit Erdem ve Prof. Dr. Ramazan İnci, Bornova Uğur Mumcu Kültür Merkezinde, iklim değişikliklerinin insan sağlığı ve özel olarak yerelde yarattığı tehlikelere dikkat çekilecek...

07 Ocak 2020 - 14:11

İZMIR (Ege Ajans)- Ege Öğretim Elemanları Derneği  (EGODER) ile Akademik Tarih, Eğitim ve Kültür Derneği (AKADEMİK DER)'in organizasyonuyla 3 bilim insanı, insanlığın karşı karşıya olduğu  en büyük tehdit olarak, iklim değişiklikleriyle gelen felaketleri, insan sağlığı ve yerelde karşılaşılacak olumsuzlukları masaya yatıracak.

10 Ocak 2020 Cuma günü saat 17.00'de Bornova Büyükpark  Uğur Mumcu Kültür Merkezinde saat 17.00'de yapılacak  panele konuşmacı  olarak Prof. Dr. Ali Osman Karababa (Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi E. Öğretim  Üyesi / Tabipler Odası), Prof. Dr. Ümit Erdem ( Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi E. Ögretim Üyesi/ Önceki Çevre Merkezi Müdürü) ve Prof. Dr. Ramazan İnci  (Ege Üniversitesi   Tıp Fakültesi Öğretim  Üyesi) katılacak.

 

Kaynak: İzmir Basın Grubu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İstanbul'un Fethi'nin 567'nci yıl dönümü kutlanacak
İstanbul'un Fethi'nin 567'nci yıl dönümü kutlanacak
Kingston USB sürücülerde şifrelemeye dikkat çekiyor
Kingston USB sürücülerde şifrelemeye dikkat çekiyor