Festival öncesi doğum günü!

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden tasarımcı İpek Köse, doğum gününde arkadaşları ile bir araya geldi. Yeniköy Azur' da yapılan kutlamaya , tekstil sektöründe faaliyet gösteren hem iş arkadaşı hem de aile dostu tasarımcı Rabia Kurşun'da katıldı.Pastayı iki sıkı dost birlikte üflerken ,İpek Köse "Festival öncesi çok heyecanlı olduğunu ve çok güzel geçmesini" diledi. Kostümündeki çiçek deseni figürleri ile tıpa tıp aynı işlenen pastası herkes tarafından çok beğenildi.

27 Eylül 2019 - 12:15

Geçen nisan ayında Ortaköy Feriye'de düzenledikleri alışveriş etkinliği ile 55 girişimciyi A plus müşterilerle buluşturan Rabia Kurşun ve İpek Köse, 7 Ekim'de de yine Feriye'de 'Fashion On The Fest' etkinliği düzenleyecek.Etkinlik öncesi yeni yaşını Rabia Kurşun ve arkadaşları ile kutlayan İpek Köse ,tüm enerjisini bu etkinliğe verdiğini ve çok heyecanlı olduğunu dile getirirken Rabia Kurşun ise, bu etkinliği marka haline getirmek istediklerini 7 Ekim'de etkinliğe katılacak kadın girişimci sayısının 55'i aşacağını belirtti. "Fashion On The Fest'e katılım için çok talep var. Biz de seçerek alıyoruz. Marka olmamış gerçek kadın girişimcileri seçiyoruz. Ürettiklerini kendi imkanlarıyla satmak için online platformları kullanan, girişimci ruhları olanları buluyoruz. Onlarla kendi çevremizi, dostlarımızı, müşterilerimizi paylaşıyoruz. Geçen sefer etkinliği 2300 kişi ziyaret etti. Bunda 3500 kişiye ulaşmayı bekliyoruz" dedi.

İhtiyacı olan çocuklara destek

'Fashion On The Fest'te 'Koruncuk Vakfı'nın yer alacağını belirten Rabia Kurşun, bu yolla korunma ihtiyacı olan çocuklara da destek sağlanacağını söyledi. Vakfın faaliyetleri hakkında da bilgi paylaşan Kurşun, şunları aktardı: "Koruncuk Vakfı'nın 40. yılında hayata geçirdiği ikinci çocuk köyü olan Koruncukköy Urla'da kız çocuklarına alanlarında uzman eğitimciler eşliğinde bedelsiz barınma hizmeti, eğitime erişim desteği, aynı zamanda sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle kişisel gelişimlerini destekleme imkanı sağlanacaktır. Bu uzun soluklu proje ile Koruncuk Vakfı'nın en büyük amacı Koruncukköy Urla'da kalan tüm çocukları eğitim hayatlarında her yönden destekleyerek donanımlı ve çağdaş gençler olarak hayata kazandırmak, böylelikle ülkelerine faydalı bireyler olmalarına yardımcı olmaktır."

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Portekiz, Karsan Jest Electric'i Sevdi!
Portekiz, Karsan Jest Electric'i Sevdi!
D Vitamini Eksikliği MS’in Seyrini Bozuyor
D Vitamini Eksikliği MS’in Seyrini Bozuyor