EasyCep'ten Ağustos Ayına Özel Kampanyalar

    Türkiye’nin en büyük yenilenmiş elektronik ürün marketi EasyCep, yenilenmiş cihaz almak isteyenlere 15 Ağustos’a kadar birbirinden özel kampanyalar sunuyor.

    EasyCep'ten Ağustos Ayına Özel Kampanyalar
    04 Ağustos 2022 - 19:16

    Türkiye’nin en büyük yenilenmiş elektronik ürün marketi EasyCep, yenilenmiş cihaz almak isteyenlere 15 Ağustos’a kadar birbirinden özel kampanyalar sunuyor.

    Kampanya kapsamında EasyCep mağazalarından akıllı cihaz ya da Arzum küçük ev aletleri satın almak isteyen tüketicilere vade farksız 6 taksit veya peşin fiyatına %10 indirim imkânı sunulurken, web sitesinden alışveriş yapmak isteyenler ise vade farksız 6 taksit fırsatından yararlanabiliyor. EasyCep, ayrıca 15 Ağustos’a kadar ikinci alışverişini gerçekleştirecek tüketicilere 250 TL değerinde de indirim çeki hediye ediyor. 
     
    İkinci el ürünlere artan talep konusunda Ipsos’un yaptırdığı araştırmaya göre akıllı cep telefonu, küçük ev aletleri ve beyaz eşya kategorilerinde ürün alımını erteleyenlerin oranı önemli ölçüde artıyor. Araştırmaya göre yaklaşık her 10 kişiden 3’ ü harcamalarını kısmak için satın almayı ertelediğini söylerken, bu oran akıllı cep telefonlarında ise yüzde 35 ile en yüksek seviyede görülüyor.
     
    Başta cep telefonu olmak üzere akıllı saat, tablet ve laptop gibi çok sayıda elektronik ürünü ilk sahiplerinden alıp, yenileyerek tekrar kullanıma sunan EasyCep de herkes yenilenmiş elektronik cihazlara ulaşsın diyerek Ağustos ayına özel kampanyalar sunuyor. EasyCep, 15 Ağustos’a kadar mağazalardan alışveriş yapan müşterilere vade farksız 6 taksit veya peşin fiyatına %10 indirim imkânı, web sitesinden alışveriş yapanlara ise vade farksız 6 taksit fırsatı sunuyor.
     

    İkinci alışverişe 250 TL indirim çeki

    EasyCep, 15 Ağustos’a kadar yapılacak ikinci alışverişlerde ise tüketicilerine 250 TL değerinde de indirim çeki hediye ediyor. Mağazalardan alışveriş yapan tüketiciler vade farksız 6 taksit veya peşin fiyatına %10 indiriminle birlikte, web sitesinden alışveriş yapacak tüketicilere ise vade farksız 6 taksit fırsatı ile ikinci alışverişlerinde 250 TL hediye çekinin de sahibi olacaklar.
     

    Kampanya Arzum ürünlerinde de geçerli

    Yakın zamanda Arzum küçük ev aletlerini de ürün portföyüne ekleyen EasyCep, ilk alıcısı tarafından paketi açılan ancak hiç kullanılmadan iade edilen veya nakliye sırasında hasar oluşan Arzum ürünlerini de yenileyerek uygun fiyatlarla satışa sunuyor. Kampanya kapsamında 1000 TL ve üzeri Arzum küçük ev aletleri satın alan EasyCep müşterileri de kampanyadan faydalanabiliyor. 

    ###

    EASYCEP HAKKINDA: EasyCep, 2018 yılında başta cep telefonu olmak üzere, tabletten akıllı saate, bilgisayardan robot süpürgeye kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle Türkiye’nin en büyük yenilenmiş elektronik ürün marketidir. Türk Standartları Enstitüsü’nün yetki belgesine ve Ticaret Bakanlığı’nın Yenileme Merkezi lisansına sahip olan EasyCep’ten satın alınan her cihaz, 12 ay boyunca Easycep garantisindedir. Bunun yanı sıra tüketicinin 14 gün boyunca koşulsuz iade hakkı saklıdır.  Aynı zamanda dileyen müşteriler, sahip oldukları elektronik cihazları EasyCep’e anında ve değerinde satabilir, karşılığında nakit ödeme alabilir ya da  takas avantajından yararlanabilirler. Alış ve satış işlemleri hem EasyCep.com adresinden hem de fiziksel mağazalarından yapılabilir. Türk tüketicisini yenilenmiş elektronik cihaz ile tanıştırma vizyonuyla her geçen büyüyen EasyCep, Nisan ayında tamamladığı  Seri A yatırım turunda 100 milyon Dolar değerleme üzerinden 11 milyon Dolar yatırım almıştır.

      İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
      Foça'nın Dedeleri
      Foça'nın Dedeleri
      Gençlerin önceliği ne para ne kariyer ne de şöhret
      Gençlerin önceliği ne para ne kariyer ne de şöhret