Digiturk Yeni Yıla Ödüllerle Başladı

Digiturk, spor – eğlence içerikleri ve internet hizmetiyle, Türkiye genelinde abonelerinin hayatlarına değer katan bir marka olmaya devam ediyor...

Digiturk Yeni Yıla Ödüllerle Başladı
29 Ocak 2022 - 14:48
Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, RTÜK’ün “En İyi Spor Programı” ödülünü alırken, Marketing Türkiye tarafından gerçekleştirilen “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırmasında yılın İtibarlı Markası seçildi.
 
Digiturk, spor – eğlence içerikleri ve internet hizmetiyle, Türkiye genelinde abonelerinin hayatlarına değer katan bir marka olmaya devam ediyor.
 
Türkçeyi en güzel kullanan program: “beIN Manşet”
 
Murat Caner’in sunduğu, Uğur Meleke’nin yorumlarıyla renk kattığı “beIN Manşet” programı Cumhurbaşkanlığı tarafından ilan edilen “Yunus Emre ve Türk Dili Yılı” kapsamında Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından hayata geçirilen “Türkçe Ödülleri”nde “En İyi Spor Programı” ödülüne layık görüldü.
 
27 Ocak 2022 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen; kazananların, iletişim akademisyenlerinin, RTÜK ve Türk Dil Kurumu (TDK) yetkililerinin ve basının duayen isimlerinin yer aldığı profesyonel bir seçici kurul tarafından belirlendiği “Yunus Emre Yılı, Görsel ve İşitsel Medyada Doğru Türkçe Kullanımı Ödül Töreni”nde kazananların plaketleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından takdim edildi.
 
‘Yılın İtibarlısı’ Digiturk
 
Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen ve zamanla pazarlama sektörünün en önemli standartlarından biri haline gelen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde Digiturk, Dijital Platform/Dijital Yayın Platformu kategorisinde, yapmış olduğu çalışmalarla fark yaratan marka olarak, 20 Ocak Perşembe akşamı İstanbul’da düzenlenen törende “Yılın İtibarlısı” ödülünü kazandı. 
 
Birbirinden özel ve özgün ürünleri ile beIN MEDIA GROUP çatısı altında üyelerine her zaman zengin ve kaliteli içerikleri sunmayı hedefleyen Digiturk, bu yıl 70’e yakın kategoride “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” için gerçekleştirilen saha araştırması sonucunda bu ödülün sahibi oldu. Türkiye’yi temsilen 12 ilde 1200 kişi ile yapılan araştırma, “Genel Başarı” ve “2020 Yılı Performansı” olmak üzere iki bölümden oluştu. Her iki bölümde de markaların itibarını ve marka değerini belirlemek amacıyla dokuz ana kriter ve bu kriterleri belirleyen 16 alt kriter sorgulandı. Yapılan çalışma sonucunda Digiturk, Dijital Yayın Platformu kategorisinde zirvede yer aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dikili Belediye Başkanı Kırgöz, 100 Günlük Çalışmalarını Değerlendirdi
Dikili Belediye Başkanı Kırgöz, 100 Günlük Çalışmalarını...
Bergama Orman İşletme Müdürü Şahin Dönertaş Hayatını Kaybetti
Bergama Orman İşletme Müdürü Şahin Dönertaş Hayatını...