EGİAD'dan 23 Nisan Mesajı
Ege Genç İş İnsanları Derneği (EGİAD) Başkanı Alp Avni Yelkenbiçer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 104'üncü yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
![EGİAD'dan 23 Nisan Mesajı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/04/egiad-dan-23-nisan-mesaji.jpg)
22 Nisan 2024 - 08:38
Ege Genç İş İnsanları Derneği (EGİAD) Başkanı Alp Avni Yelkenbiçer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 104'üncü yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Yayımladığı mesajda, TBMM kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarını, ulusal egemenlik adına verdikleri mücadeleden dolayı bir kez daha minnetle anan Yelkenbiçer, “23 Nisan 1920, Türk Milleti'nin iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilân ettiği tarihtir. Mustafa Kemal Atatürk, 23 Nisan’da Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tam 104 yıl önce geleceğin teminatı çocuklara armağan etti. Bu onurlu günü çocuklarımıza armağan eden Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyoruz. Daha güzel yarınlar ancak bugünün çocuklarına verilen emek ve bağlanan umutla yeşerecektir. İstikbalimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi.
Yayımladığı mesajda, TBMM kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarını, ulusal egemenlik adına verdikleri mücadeleden dolayı bir kez daha minnetle anan Yelkenbiçer, “23 Nisan 1920, Türk Milleti'nin iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilân ettiği tarihtir. Mustafa Kemal Atatürk, 23 Nisan’da Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tam 104 yıl önce geleceğin teminatı çocuklara armağan etti. Bu onurlu günü çocuklarımıza armağan eden Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyoruz. Daha güzel yarınlar ancak bugünün çocuklarına verilen emek ve bağlanan umutla yeşerecektir. İstikbalimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR