"Yanımda Kal" filminin galası yapıldı

Başrollerini Çağlar Ertuğrul ve Meriç Aral’ın paylaştığı “Yanımda Kal” filminin galası aralarında Edis, Burcu Biricik-Emre Yetkin, Tolga Güleç, Cem Kılıç’ın da bulunduğu isimlerin katılımıyla Trump Alışveriş Merkezi Cinemaximum’da gerçekleşti...

"Yanımda Kal" filminin galası yapıldı
19 Aralık 2018 - 15:16

Yapımcılığını Lucky Red Film/Shebnem Aşkın’ın üstlendiği, CGV Mars Medya tarafından dağıtılan, senaryosu Çağlar Yurt tarafından yazılan ve yönetmen koltuğunda Uğur Yağcıoğlu’nun oturduğu “Yanımda Kal” filminde işkolik bir adamla sokak şarkıcısının dramatik hikayesi anlatılıyor. “Yanımda Kal”da Çağlar Ertuğrul ve Meriç Aral’ın yanı sıra Murat Aygen, Nilay Duru, Ege Aydan, Levent Sülün, Tuna Arman, Deniz Baytaş rol alıyor. Gecenin en renkli anlarından biri Edis’in film ekibiyle birlikte yaptığı selfie ile yaşandı. Edis, ekiple birlikte selfie yaparken gala misafirleri de bu görüntüyle selfie yaptı.

MERİÇ ARAL: ÇOK SICAK, NAİF, TATLI BİR FİLM YAPTIK

Meriç Aral galada yaptığı konuşmada,"Heyecanlıyız, çok sıcak ve tatlı, naif bir film yaptığımızı düşünüyoruz. Şu anda çok heyecanlıyım, izleyince göreceğim. Bütün ekibe ve oyuncu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnsanların zaman zaman güleceği, zaman zaman ağlayacağı bir film olduğunu düşünüyorum. Ben senaryoyu okurken sonunda ağladım. İnsanların da duygulanacağını sanıyorum" dedi.

ÇAĞLAR ERTUĞRUL: SICAK VE SAMİMİ BİR FİLM OLDU

Çağlar Ertuğrul ise "Uzun bir serüven oldu. Senaryoyu ilk okuduğumuzdan bugüne neredeyse 1 yıl geçti. Sonunda meyveyi alacağız, çok heyecanlıyız. Tüm ekiple bu heyecanı paylaşıyoruz. Filmi İstanbul'da çektik, çekimler 1 ay sürdü. Ben filmde Emir Kurt'u canlandırıyorum. Emir, son derece çalışkan, hırslı bir işadamı, işinde çok başarılı ama biraz sistemin çarklarından biri olmuş. Hayatın güzelliklerini kaçırmış, taa ki Zeynep ile tanışa kadar diyelim kabaca özetleyelim. Çok samimi, sıcak bir film oldu" diye konuştu.

YAĞCIOĞLU: GÜZEL BİR HİKAYE OLDU

Filmin yönetmeni Mustafa Uğur Yağcıoğlu da, "Güzel bir hikaye olduğunu düşünüyoruz. İçinde her rengin olduğu bir hikaye oldu. Bundan sonra film seyircinindir, hayırlısı olsun" ifadelerini kullandı.

TUNA ARMANFİLM HAYATA GEÇ KALMAMAYI ANLATIYOR

Filmin oyuncularından Tuna Armağan ise, "Ben Sapanca'da cennette çalıştım. Harika bir ekiple çalıştım. Hayat geç kalmamayı anlatan bir film, heyecanla bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

EMRE YETKİN: KEYİFLİ BİR FİLM

Galaya katılıp arkadaşlarını yalnız bırakmayan Burcu Biricik'in eşi Emre Yetkin de "Filmin kaba kurgusunu daha önceden izledim, keyifli bir film. Çağlar ve Meriç'te arkadaşımız, onlar için heyecanlıyız. Yılbaşı bileti 'olmayacak duaya amin' gibi bir şey, çocukluktan gelen bir alışkanlık, alıyoruz" dedi.

BURCU BİRİCİK: CAST ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR, HİKAYEMİZE GÜVENİYORUZ

Oyuncu Burcu Biricik ise "Ben filmi izlemedim. Sadece fragmanından hikayeyi biliyorum. İlk duyduğumda hikayeyi merak da etmiştim. Barış Arduç ile birlikte bir çalışmadan çıktık çok açtık. Biz yemek yemek için oturduk sonra Gupse Özay ile Emre geldi. Sonra biraz daha muhabbete devam edelim derken 7 saat olmuş hiç fark etmemişiz. Kadroda belli olan isimler var. Cast çalışması hala devam ediyor. Uzun zamandır bildiğimiz ve üzerine çalıştığımız bir iş. Hakikaten çok heyecanlıyız. Hikayemize güveniyoruz" açıklamalarında bulundu. Yılbaşı bileti aldınız mı? sorusuna ise Biricik, "Emre yılbaşı bileti aldı ben almadım. Ama Emre her sene inatla alıyor. Geçen gün evde, 'gezerim, haber vermem, parayı bitirince ararım seni' diyordu" diye konuştu.

EDİS: İLK DEFA FİLM GALASINA KATILIYORUM

Şarkıcı Edis ise "İlk defa film galasına katılıyorum. Çünkü bir sahnesinden albümünden şarkı var. Yapımcısı benim çok yakınım, başrol oyuncularını da çok seviyorum. Her şeyden önce çok güzel bir film olduğunu biliyorum. Tam bu havaların, romantik gitmelik filmi, umarım izleyenler de beğenir" dedi.

Yaşamı sorgulatan dopdolu bir aşk hikayesinin büyük bir dramla içiçe yaşandığı “Yanımda Kal” filminde izleyiciyi derinden etkileyecek çarpıcı bir hikaye bekliyor. “Yanımda Kal” filmi 21 Aralık Cuma günü Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda vizyona girecek.