Vodafone Freezone Stüdyo'dan İlyas Yalçıntaş Konseri

Türkiye'nin yeni dijital müzik platformu Vodafone FreeZone Stüdyo’da 31 Temmuz’da düzenlenecek online konserde İlyas Yalçıntaş sahne alacak. “İncir”, “İçimdeki Duman” ve “Gel Be Gökyüzüm” adlı şarkılarıyla gönüllerde taht kuran sanatçı, romantik aşk şarkılarıyla milyonların evine konuk olacak. Vodafone FreeZone YouTube kanalından General Mobile desteği ile saat 21.00’da canlı yayınlanacak online konser, ücretsiz olarak Türkiye’nin dört bir yanındaki gençlerle buluşacak.

Vodafone Freezone Stüdyo'dan İlyas Yalçıntaş Konseri
27 Temmuz 2018 - 18:32

Türkiye’nin yeni dijital müzik platformu Vodafone FreeZone Stüdyo, daha önce yapılmamış ve başka bir yerde bulunamayacak performanslara evsahipliği yapmaya devam ediyor. Vodafone FreeZone Stüdyo bu kez pop müziğin sevilen isimlerinden İlyas Yalçıntaş’ı General Mobile sponsorluğunda ağırlayacak. “İncir”, “İçimdeki Duman” ve “Gel Be Gökyüzüm” adlı şarkılarıyla gönüllerde taht kuran sanatçı, 31 Temmuz’da Vodafone FreeZone Stüdyo’da vereceği online konserde “Yazlık” stüdyo konsepti ve romantik aşk şarkıları ile milyonlarca hayranının evine konuk olacak. Moderatörlüğünü Gökhan Tevek’in yapacağı konsere, sosyal medya üzerinden yayınladığı popüler yerli ve yabancı cover’larla ünlenen Ekin Beril konuk olarak katılacak. Yaklaşık 1,5 saat sürecek konser, Vodafone FreeZone YouTube kanalında canlı yayınlanacak. Türkiye’nin dört bir yanından gençler konseri ücretsiz izleyebilecek.

“Stadyum konserinden farksız bir konser”

Vodafone FreeZone Stüdyo’daki online konseri için heyecanlı olduğunu belirten İlyas Yalçıntaş“Günümüzde artık yeni medya internet. Özellikle de müzik konusunda gençler sadece internet platformlarını tercih ediyor. Dolayısıyla bu konser benim için bir stadyum konserinden farksız olacak. Ayrıca, bu benim de ilk online konserim. Bu yüzden farklı bir heyecanım var. Vodafone FreeZone’a bu imkânı sağladığı için çok teşekkür ederim” dedi.

Online konser deneyimi

Vodafone FreeZone Stüdyo, müzikseverlere uçtan uca online konser deneyimi de yaşatacak. Dinleyiciler, konser sırasında İlyas Yalçıntaş ile etkileşime geçerek ünlü sanatçıyla eğlenceli kurgular ile iletişime geçebilecek ve sanatçıya sorularını sorabilecek. Diğer yandan, Ekin Beril ise dinleyicilerin seçtiği ekipmanlarla eşsiz performanslar sergileyecek. Konserden seçili performanslar 1 hafta sonra Vodafone FreeZone YouTube kanalına yüklenerek, İlyas Yalçıntaş hayranlarına konserde dinledikleri ya da kaçırdıkları şarkıları tekrar izleme imkânı sunulacak. Müzikseverler, Vodafone FreeZone YouTube kanalına abone olarak tüm Vodafone FreeZone Stüdyo konser performanslarından yüklendikleri anda haberdar olacaklar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir Meclisi'nde Oy Birliğiyle Kabul Edildi: İzmir Gazze ile kardeş kent olacak!
Büyükşehir Meclisi’nde Oy Birliğiyle Kabul Edildi: İzmir Gazze...
Başkan Tugay: Yasalara Uymak Zorundayız!
Başkan Tugay: Yasalara Uymak Zorundayız!