Starbucks'tan dondurmalı kahveler!

Serinlemenin en tatlı iki yolu: Starbucks’tan dondurmalı kahveler!

Starbucks'tan dondurmalı kahveler!
12 Temmuz 2021 - 12:07

Starbucks, serin ve keyifli bir yaz mevsimi yaşamak isteyen kahve severlere, yepyeni iki lezzet sunuyor: Affogato ve Cold Brew Float.

14 Temmuz itibariyle İstanbul’da Kanyon, Palladium, Tophane, Moda, Nişantaşı reserve, Koşuyolu park, Vadi İstanbul AVM, Istinye park AVM, Hilltown reserve, Bebek, Kadıkoy Çarşı mağazalarında. Ankara; One Tower, Bilkent reserve, İzmir’de Alsancak Reserve, Antalya’da ise Terracity’de  satışta!

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatan Starbucks, yaz mevsimine lezzet katmaya devam ediyor. 

Yaz mevsiminin favorisi dondurmayı, lezzetli kahvesi ile buluşturan Starbucks yeni iki lezzetini özel bardaklarında misafirlerin beğenisine sunuyor. 

2 shot espresso ve 1 top vanilyalı dondurma ile hazılanan Affogato ile Cold Brew ve 1 top vanilyalı dondurma ile hazırlanan Cold Brew Float, seçili mağazalarda misafirlerini bekliyor!

Ürünlerin satışa sunulduğu seçili İstanbul mağazaları Kanyon, Palladium, Tophane, Moda,  Nişantaşı reserve, Koşuyolu park, Vadi İstanbul AVM, Istinye park AVM, Hilltown reserve, Bebek, Kadıkoy Çarşı. Ankara; One Tower, Bilkent reserve, İzmir’de Alsancak Reserve, Antalya’da ise Terracity.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tüp bebek tedavisinde hangi besinler tüketilmez?
Tüp bebek tedavisinde hangi besinler tüketilmez?
7. Bilim ve Fikir Festivali ödülleri sahiplerini buldu
7. Bilim ve Fikir Festivali ödülleri sahiplerini buldu