Polyak Eynez A.Ş. Genel Müdürü Serkan Bahçekapılı'dan yeni yıl mesajı
Polyak Eynez A.Ş. Genel Müdürü Serkan Bahçekapılı, yeni yıl mesajı yayınladı.
![Polyak Eynez A.Ş. Genel Müdürü Serkan Bahçekapılı'dan yeni yıl mesajı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2023/12/polyak-eynez-a-s-genel-muduru-serkan-bahcekapili-dan-yeni-yil-mesaji.jpg)
29 Aralık 2023 - 22:09
Polyak Eynez A.Ş. Genel Müdürü Serkan Bahçekapılı, yeni yıl mesajı yayınladı.
Serkan Bahçekapılı, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Her yeni yıl, yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. 2023 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken içimizdeki büyük umutlar ve beklentilerle hep beraber yeni bir yıla giriyoruz.
Madencilik mesleğinin olmaz ise olması emek ve alın teridir. Büyük bir özveri ve fedakârlık gerektiren bu mesleğin sahibi olan madenciler şükran, minnet ve saygıyı her zaman hak etmişlerdir. Ve bunu 2023 yılında Hatay’da ve Kahramanmaraş’ta meydana gelen yüreklerimize ateş düşüren deprem felaketleri sonrası bir kez daha tüm dünya görmüştür.
Enerji bağımsızlığının temel koşulu olan enerjide yerli kaynak kullanımı için yerli kömür başta olmak üzere gün yüzüne çıkarılacak her bir cevher için akıtılan tek bir damla alın teri paha biçilmez bir değerdir.
İşletmemizin 10. Yılını kutlayacağımız bu yılda da alın terimizle, emeğimizle, iş sağlığı ve güvenliği temel değeri altında, çevre ve insan odağında faaliyetlerimizi sürdürürken, bilim ve teknolojinin gerektirdiği tüm standart ve donamımlar ile Türk madenciliğini hak ettiği yere getirmek için çalışmaya üretmeye devam edeceğiz.
Sağlıklı, güvenli, bereketli, mutlu bir yeni yıl temennisiyle yerin altından geleceğe umut olan, emek ve alın terinin simgesi olan tüm madencilerimizin, çalışma arkadaşlarımın ve çok kıymetli aileleri ile herkesin yeni yılını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Saygılarımızla.
Polyak Eynez Enerji Üretim Madencilik San. Tic. A.Ş.”
Serkan Bahçekapılı, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Her yeni yıl, yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. 2023 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken içimizdeki büyük umutlar ve beklentilerle hep beraber yeni bir yıla giriyoruz.
Madencilik mesleğinin olmaz ise olması emek ve alın teridir. Büyük bir özveri ve fedakârlık gerektiren bu mesleğin sahibi olan madenciler şükran, minnet ve saygıyı her zaman hak etmişlerdir. Ve bunu 2023 yılında Hatay’da ve Kahramanmaraş’ta meydana gelen yüreklerimize ateş düşüren deprem felaketleri sonrası bir kez daha tüm dünya görmüştür.
Enerji bağımsızlığının temel koşulu olan enerjide yerli kaynak kullanımı için yerli kömür başta olmak üzere gün yüzüne çıkarılacak her bir cevher için akıtılan tek bir damla alın teri paha biçilmez bir değerdir.
İşletmemizin 10. Yılını kutlayacağımız bu yılda da alın terimizle, emeğimizle, iş sağlığı ve güvenliği temel değeri altında, çevre ve insan odağında faaliyetlerimizi sürdürürken, bilim ve teknolojinin gerektirdiği tüm standart ve donamımlar ile Türk madenciliğini hak ettiği yere getirmek için çalışmaya üretmeye devam edeceğiz.
Sağlıklı, güvenli, bereketli, mutlu bir yeni yıl temennisiyle yerin altından geleceğe umut olan, emek ve alın terinin simgesi olan tüm madencilerimizin, çalışma arkadaşlarımın ve çok kıymetli aileleri ile herkesin yeni yılını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Saygılarımızla.
Polyak Eynez Enerji Üretim Madencilik San. Tic. A.Ş.”
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR