Isıcam Sistemleri'nden 50. Yıla Özel Kampanya

Şişecam’ın köklü markası Isıcam Sistemleri, yarım asırdır tüm yaşam alanlarının ihtiyacına yönelik yenilikçi cam çözümleri sunarak tüketicilerin hayatına değer katmaya devam ediyor.

Isıcam Sistemleri'nden 50. Yıla Özel Kampanya
03 Mayıs 2024 - 11:02
Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren ve dünyanın en büyük düz cam üreticilerinden olan Şişecam’ın köklü markası “Isıcam Sistemleri”, 50’nci yılını kutluyor. Isıcam, değer zincirindeki tüm paydaşları ile birlikte hayata aynı camdan bakmanın verdiği gurur ile 50. yılına özel kampanya düzenliyor. 1 Mayıs- 31 Temmuz tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında, Isıcam’ın enerji ve bütçe tasarrufu sağlayan doğa dostu S ve K serisi ürünlerini tercih eden son kullanıcılar, 1.500 TL’ye varan hediye çeki kazanıyor.
 
Şişecam’ın köklü markası Isıcam Sistemleri, yarım asırdır tüm yaşam alanlarının ihtiyacına yönelik yenilikçi cam çözümleri sunarak tüketicilerin hayatına değer katmaya devam ediyor. 1974 yılında başlayan bu yolculuğu sürekli gelişim vizyonu ile sürdüren Isıcam, değer zincirindeki tüm paydaşları ile birlikte hayata aynı camdan bakmanın verdiği gururu yansıttığı kampanyası ile 50’nci yılını kutluyor. 
 
Isıcam Sistemleri’nin 50. yılına özel başlattığı kampanyası 1 Mayıs- 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerli olacak. Mevcut camlarını Isıcam S veya Isıcam K ile değiştiren son kullanıcılara aynı garanti belgesi içinde ve aynı adreste olmak şartı ile 10-19,99 m² arası alımları için 1.000 TL, 20-35 m² arası alımları için 1.500 TL hediye çeki tanımlanıyor. Isıcam, evlerinin camını yenilemek isteyenleri en yakın Isıcam Yetkili Üreticisine veya kaliteyi tercih eden doğrama firmalarına davet ediyor. 
 
Şişecam’ın yüksek nitelikli Solar Low-E ve Low-E camları ile üretilen Isıcam K ve S serisi ürünler, üstün ısı yalıtımı sayesinde bütçe ve enerji tasarrufu sağlarken karbon emisyonunun doğaya salınımını engelliyor. 
 
Kampanya detayları isicam.com.tr adresinde yer alıyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İZDENİZ'in yaz seferleri 17 Haziran'da başlıyor! Foça, Urla ve Mordoğan'a günübirlik gemi seferleri
İZDENİZ'in yaz seferleri 17 Haziran'da başlıyor! Foça, Urla ve...
Büyükşehir Meclisi'nde Oy Birliğiyle Kabul Edildi: İzmir Gazze ile kardeş kent olacak!
Büyükşehir Meclisi’nde Oy Birliğiyle Kabul Edildi: İzmir Gazze...