Mert Optik'te "Miss & Mr Model Of Turkey" Heyecanı

MERT OPTİK’TE MİSS & MR MODEL OF TURKEY HEYECANI

Mert Optik'te "Miss & Mr Model Of Turkey" Heyecanı
12 Ağustos 2019 - 20:38

Türkiye’nin en prestijli model yarışması Miss & Mr Model Of Turkey 2019’da yarı final heyecanı  geride bırakıldı. Rönesans Ajans ve Milliyet Ege işbirliği ile 19. kez düzenlenen yarışma da Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelen 14 kadın 14 erkek finalist, final gecesinde derece alabilmek için ter dökecekler .

Her yıl olduğu gibi bu yılda yarışmayı destekleyen, Türkiye’nin en köklü ve en büyük optik zincirlerinden Mert Optik, Miss & Mr Model of Turkey yarışmacılarını merkez şubesinde ağırladı. Hayallerine ve heyecanlarına ortak olan Mert Optik’in raflarında yer alan birbirinden farklı markaların ürünleri finalistlerin dikkatini çekti. Yarışma’nın finalistlerini ağırlamaktan mutlu olduklarını belirten Mert Optik İş Geliştirme ve Satış Koordinatörü Özkan Buçum, “Onlarla birlikte bu heyecanı paylaşmaktan gurur duyuyoruz. 19’uncusu düzenlenen yarışmanın önde gelen sponsorlarından olmak bizim için büyük bir onur. Bu etkinliği destekleyen diğer sponsorlara da bu konuda teşekkürlerimizi sunuyoruz. Mert Optik Ailesi olarak kendimizi geliştirmeye ve sektördeki öncü konumumuzu korumaya devam edeceğiz” dedi.

Yarışmacıların derece alabilmek için jüri önünde ter dökeceği final gecesi 22.09.2019 tarihinde Kaya İzmir Thermal & Convention’da gerçekleştirilecek.