Karşıyaka'da seçim ve bayrama çifte kutlama
Karşıyaka Belediyesinde Ramazan Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen törende Başkan B. Yıldız Ünsal, CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Levent Güçlü, Belediye Meclisi üyeleri, bürokratlar ve çalışanlar bir araya geldi.
![Karşıyaka'da seçim ve bayrama çifte kutlama](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/04/karsiyaka-da-secim-ve-bayrama-cifte-kutlama.jpg)
08 Nisan 2024 - 22:44
Karşıyaka’da coşkulu bayramlaşma
Karşıyaka Belediye Başkanı B. Yıldız Ünsal, Şantiye Tesisleri’nde düzenlenen buluşmada yüzlerce çalışan ile bayram coşkusunu paylaştı. Yoğun ilgi ve sevgiyle karşılanan Ünsal “Emin olun, el ele verip bu kentte gurur duyacağımız bir tablo yaratacağız. Birlik ve beraberliğimizin güçlenerek büyümesi dileğiyle, bayramımız kutlu olsun!” dedi.
TEK YÜREK HİZMET!
Karşıyaka Belediyesinde Ramazan Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen törende Başkan B. Yıldız Ünsal, CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Levent Güçlü, Belediye Meclisi üyeleri, bürokratlar ve çalışanlar bir araya geldi. Yerel seçim zaferi ve bayramın bir arada kutlandığı buluşmada emeğin ve emekçinin önemine dikkat çeken Başkan Ünsal, tek yürek olarak hizmet mücadelesini birlikte başarıya taşıyacaklarını vurguladı.
“MÜCADELEYE HAZIRIM”
Karşıyaka Belediye Başkanı Ünsal, ‘mesai arkadaşlarım’ dediği kurum çalışanlarına yönelik konuşmasında şunları kaydetti: “Emeğin gücüne, alın terinin kutsallığına inanan biriyim. Yaptığınız işlerin ne kadar zor, sorumluluk gerektiren, meşakkatli işler olduğunu biliyorum. Şunu bilin ki mazbatayı aldığım günden itibaren artık ben de sizler gibi bu mücadelenin bir parçasıyım. Bana güvenin ve emin olun yürüyeceğimiz zorlu yolun sonunda sıkıntıları aşacağız ve gurur duyacağımız bir tabloyu birlikte yaratacağız. Ben sizin için mücadele etmeye hazırım.. Sizin de bana destek olmanızı istiyorum. Hepinize ailelerinizle birlikte iyi bayramlar diliyorum.”- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR