İrfan Önal: 'Verdiğim sözleri teker teker yerine getireceğim'
Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, Sevgi Yolu’nda düzenlenen iftar programı ve Ramazan ayı şenliğinde vatandaşlarla buluştu...
![İrfan Önal: 'Verdiğim sözleri teker teker yerine getireceğim'](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/04/irfan-onal-verdigim-sozleri-teker-teker-yerine-getirecegim.jpg)
08 Nisan 2024 - 22:49
Başkan Önal, Sevgi Yolu’nda vatandaşlarla buluştu: ‘Verdiğim sözleri teker teker yerine getireceğim’
Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, Sevgi Yolu’nda düzenlenen iftar programı ve Ramazan ayı şenliğinde vatandaşlarla buluştu. Başkan Önal, “Seçim çalışmalarım sırasında tutamayacağım hiçbir sözü vermedim. Gelecek 5 yılda da sizlere verdiğim sözleri teker teker yerine getireceğim” dedi.Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, Sevgi Yolu’nda düzenlenen iftar ve Ramazan ayı şenliğine katıldı. İftar öncesinde vatandaşlara seslenen Başkan Önal, “Yaklaşan Ramazan Bayramımızı kutluyor, büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öpüyorum. Bugün burada paylaştığımız sofranın da bereket, mutluluk getirmesini temenni ediyorum. 31 Mart yerel seçimlerini geride bıraktık. Sizlerin oylarıyla Bayraklı Belediye Başkanı seçildim. Şimdi hızla Bayraklı için hizmete başlıyoruz” dedi.
‘TUTAMAYACAĞIM SÖZÜ VERMEDİM’
Başkan Önal, “Seçim çalışmalarım sırasında tutamayacağım hiçbir sözü vermedim. Gelecek 5 yılda da sizlere verdiğim sözleri teker teker yerine getireceğim. 31 Mart gecesi ortaya çıkan sonuçlar da göstermiştir ki; vatandaşlarımız, giderek ağırlaşan ekonomik koşullardan dolayı kurtuluşun halkın iktidarında bizimle olacağını gördü. Çünkü, biz CHP’li belediyeler derdi olanın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. “Halkımızın bize olan güvenine layık olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılına ithaf ettiğimiz ilk 100 günde birçok çalışmayı hızlıca hayata geçireceğiz” dedi. Hacivat Karagöz ve çeşitli etkinliklerle renklenen Ramazan Şenliği, oruçların açılmasının ardından Semazen gösterisiyle devam etti.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR