Karşıyaka'da eski eşya pazarına yoğun ilgi
Karşıyaka Belediyesi tarafından geçtiğimiz hafta sonu Bostanlı Pazar Yeri'nde kurulan 2. El Pazarı büyük ilgi görürken...
![Karşıyaka'da eski eşya pazarına yoğun ilgi](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2022/02/karsiyaka-da-eski-esya-pazarina-yogun-ilgi.jpg)
28 Şubat 2022 - 17:04
Karşıyaka Belediyesi tarafından geçtiğimiz hafta sonu Bostanlı Pazar Yeri'nde kurulan 2. El Pazarı büyük ilgi görürken, ücretsiz olarak stant açan vatandaşlar kullanmadıkları eşyalarını kazanca dönüştürme imkanı buldu. Pazarda ikinci el giysi, oyuncak, kadın-erkek aksesuarları, antika, orijinal kitap, kaset, dergi ve hediyelik ürünlerin yanı sıra elektrikli ve elektronik aletler de satışa sunuldu. 09.00 ile 18.00 saatleri arasında gerçekleşen pazarda “Geri dönüşüm muhteşem olacak” ve “Evde tutma hayat ver” sloganları kullanıldı.
“İLGİDEN MEMNUNUZ”
Hem ücretsiz stant tahsisine hem de pazara gösterilen ilgiden memnun olduklarını belirten Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, “Geçen yıl da gerçekleştirdiğimiz ve ilgi gören ikinci el pazarımızı yeniden açtık ve geleneksel olarak belirli periyotlarla devam ettirmek istiyoruz. Bu pazarın müdavimleri var ve sıkça düzenlenmesi için talep alıyoruz. Uygun fiyatla eşyaların dönüşümüne tanıklık ediyoruz. Katılan herkese teşekkürler” diye konuştu.
“İLGİDEN MEMNUNUZ”
Hem ücretsiz stant tahsisine hem de pazara gösterilen ilgiden memnun olduklarını belirten Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, “Geçen yıl da gerçekleştirdiğimiz ve ilgi gören ikinci el pazarımızı yeniden açtık ve geleneksel olarak belirli periyotlarla devam ettirmek istiyoruz. Bu pazarın müdavimleri var ve sıkça düzenlenmesi için talep alıyoruz. Uygun fiyatla eşyaların dönüşümüne tanıklık ediyoruz. Katılan herkese teşekkürler” diye konuştu.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai