Karşıyaka Belediye Bandosu'ndan mahalle konserleri
Karşıyaka Belediye Bandosu tam kapanma sürecinde vatandaşlara bir nebze de olsa moral vermek ve keyifli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla mahalle konserleri vermeye başladı.
![Karşıyaka Belediye Bandosu'ndan mahalle konserleri](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2021/05/karsiyaka-belediye-bandosu-ndan-mahalle-konserleri.jpg)
08 Mayıs 2021 - 05:07
Karşıyaka Belediye Bandosu tam kapanma sürecinde vatandaşlara bir nebze de olsa moral vermek ve keyifli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla mahalle konserleri vermeye başladı. İlk konserlerini Hıdırellez dolayısıyla gerçekleştiren bando; Cumhuriyet, Mustafa Kemal, İnönü ve Nergiz mahallelerine giderek çevre sakinlerine bayram coşkusu yaşattı. Karşıyakalılar, bandonun çaldığı şarkı ve marşlara balkonlarından neşeyle eşlik etti. Bandonun ertesi günkü durakları ise Bahçelievler, Alaybey, Şemikler, Bostanlı, Atakent ve Aksoy mahalleleri oldu. Vatandaşlar müzik ziyafetlerini büyük ilgiyle karşıladı. Karşıyaka Belediye Bandosu, önümüzdeki süreçte de ilçenin farklı noktalarında konserler vermeye ve sokağa çıkma kısıtlaması olan günlere renk katmaya devam edecek.
“HALKIMIZIN YANINDAYIZ”
Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay “Belediye Bandomuz, bu zor ve sıkıntılı günlerde vatandaşlarımızın yüzünü güldürebilmek, keyifli anlar yaşamalarını sağlamak için ‘Hıdırellez coşkusu her yerde’ sloganyla iki gün boyunca ilçemizin dört bir yanında muhteşem konserler verdi. Ramazan Bayramı’nda, 19 Mayıs’ta, sokağa çıkma kısıtlaması olan diğer günlerde de sanatla halkımıza desteğimizi göstermeye, ‘Müzik her yerde’ demeye devam edeceğiz. Sadece rutin belediyecilik çalışmaları ile değil, ihtiyaç olan ve gücümüzün yettiği her konuda halkımızın yanındayız” dedi.
“HALKIMIZIN YANINDAYIZ”
Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay “Belediye Bandomuz, bu zor ve sıkıntılı günlerde vatandaşlarımızın yüzünü güldürebilmek, keyifli anlar yaşamalarını sağlamak için ‘Hıdırellez coşkusu her yerde’ sloganyla iki gün boyunca ilçemizin dört bir yanında muhteşem konserler verdi. Ramazan Bayramı’nda, 19 Mayıs’ta, sokağa çıkma kısıtlaması olan diğer günlerde de sanatla halkımıza desteğimizi göstermeye, ‘Müzik her yerde’ demeye devam edeceğiz. Sadece rutin belediyecilik çalışmaları ile değil, ihtiyaç olan ve gücümüzün yettiği her konuda halkımızın yanındayız” dedi.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai