American Hospital The Bodrum Cup'a start verecek kampana töreni başlıyor

    Bodrum'un ve ülkemizin geleneksel değerlerinden birine dönüşen ve tüm dünyaya gururla tanıtılan uluslararası yelken ve deniz festivali American Hospital The Bodrum Cup'ta heyecanla beklenen kampana sesi gelmek üzere!

    American Hospital The Bodrum Cup'a start verecek kampana töreni başlıyor
    17 Ekim 2021 - 15:29
    Bodrum'un ve ülkemizin geleneksel değerlerinden birine dönüşen ve tüm dünyaya gururla tanıtılan uluslararası yelken ve deniz festivali American Hospital The Bodrum Cup'ta heyecanla beklenen kampana sesi gelmek üzere!

    Dünyanın dört bir yanındaki yelken sporcularını ve meraklılarını Bodrum'da bir araya getiren festival 33. yılında yelkenlerini yangın bölgelerinde açacak ve çeşitli etkinlikler ile bölgede ekonomik olarak zarar görmüş işletmelere destek olacak.  19 Ekim günü başlayacak yarışlar 23 Ekim'de Teoman' konseriyle sona erecek.
     
    Dünyanın dört bir yanındaki yelken sporcularını ve meraklılarını Bodrum'da bir araya getiren uluslararası deniz festivali American Hospital The Bodrum Cup'a start verecek olan kampana töreni 18 Ekim Pazartesi günü saat 18:00'da Bardakçı koyunda METT Hotels & Beach Resorts'ta Isola Manzara Gardens'da gerçekleşecek. Yarış brifingi ve kampana töreninin ardından 19 Ekim Salı günü saat 11:00'da start verilecek.
     
    Yarışlarda, yarışmacılar ve yelken meraklıları yangında zarar gören bölgelerden oluşturduğu rotasında çeşitli etkinlikler düzenleyerek yangınlardan olumsuz etkilenen işletmelere destek olacak; yangının söndürülmesinde emeği geçen kahramanlar için saygı gösterisinde bulunacak.
     
    33. American Hospital The Bodrum Cup'ta 5 muhteşem yarış etabı ve çeşitli etkinlikler, 180'den fazla tekneyi, 1.500'den fazla denizciyi ve 10.000'in üzerinde katılımcıyı bekliyor. Konser etkinliklerine canlı performanslarla katılacak olan Kerem Görsev ve Teoman unutulmaz bir müzik şöleni sunacak.  
     
    American Hospital The Bodrum Cup'ın bu seneki programı aşağıda yer alıyor:
     
    18 Ekim 2021 l Pazartesi:
    18:30 - Bitci Yarış ve Basın Brifingi (İsola Manzara Garderns Mett Hotel)
    19:30 - Kampana Töreni ve Kokteyl (İsola Manzara Garderns Mett Hotel)
    12:00 – 22:00 -İlhan Koman ile 100 yıl sergisi (Bodrum Belediyesi Artemisia Sergi Salonu)
     
    19 Ekim 2021 l Salı
    11:00 Bodrum - Bodrum Denizciler Derneği 50. Yıl Etabı ve İz Bırakanlar Çelenk Töreni | Mustafa Cengiz (Kıvırcık), Melih Geçgil, Mustafa Odabaşı, Erol Ağan
     
    19:00 – Bodrum Denizciler Derneği 50. Yıl Kokteyli (Primetime Gemisi)
    22:00– Müjde Kızılkan (Mandalin)
     
    20 Ekim 2021 l Çarşamba
    11:00 -  Bodrum - Çökertme Anadolu Sigorta Etabı 
    22:00 – 00:00 – Kumquat Aqua Party (Primetime)
     
    21 Ekim 2021 l Perşembe
    10:00 Çökertme - Çökertme Etabı Opet Etabı
    09:00 – 16:00 -  #HepBeraber İyilik Alanı (Çökertme Sahil)
    16:30 – 17:00 #HepBeraber Anı Fotoğraf Çekimi (Çökertme Sahil)
    17:00: Kerem Görsev Piyano Dinletisi (Arpabükü Koyu)
    22:00 – 00:00 – Kumquat Aqua Party (Primetime)
    *Tüm gün BDK “Yaratıcılığını Keşfet” Land Art Orman Yangınları
     
    22 Ekim 2021 l Cuma
    11:00 - Çökertme- Kissebükü Metro Etabı 
    18:00 – Konuşmacı Özlem Güsar-Kerim Sabuncuoğlu “Yaşanabilir bir dünya için sualtında mesajınız var (Hapimag Sea Garden Resort Bodrum, Laguna Lounge Restorant)
    22:00 – 00:00 – Kumquat Aqua Party (Primetime)
     
    23 Ekim 2021 l Cumartesi
    11:00 -  Kissebükü - Bodrum Erol Ağan Etabı Etabı 
    20:00 Ödül Töreni (Ağanlar Tersanesi)
    21:30 Teoman Konseri (Ağanlar Tersanesi)
     
     American Hospital The Bodrum Cup'a bu yıl Türkiye'nin tanıtımında American Hospital, Bitci, Ağanlar, Mett Hotel and Beach Resort, Opet, Metro, Anadolu Sigorta, Hapimag Sea Garden Resort Bodrum, DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista, goturkiye.com, %100Music, Manzara Isola Ristorante Italiano, Arvento Mobile Systems, Bakar Sigorta, Barboras Yachting, Bodrum Dans Kulübü, Cleopatra Ink., DE Yachting, Era Outdoor, Mandalin, Parkım Ayaz Hotel, Smart Outdoor, Sungulets, TBYA Yachting ve  Era Bodrum Sailing Club sponsor olarak destek veriyor.
     
    T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, T.C. Muğla Valiliği, T.C. Muğla Büyükşehir Belediyesi, Bodrum Belediyesi, Sahil Güvenlik, Bodrum Deniz Kurtarma T.C. Bodrum Ticaret Odası, İMEAK Deniz Ticaret Odası, Bodrum Denizciler Derneği, TÜRSAB, Türkiye Yelken Federasyonu, Türkiye Seyahat Acenteları Birliği ve Bodrum Otelciler Derneği destek veriyor.

     

      İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
      'Amerika temiz enerji teknolojisi sanayisini yaratmak istiyor'
      'Amerika temiz enerji teknolojisi sanayisini yaratmak istiyor'
      Hanzade Doğan: Deprem bölgesini kadınları güçlendirerek ayağa kaldıracağız
      Hanzade Doğan: Deprem bölgesini kadınları güçlendirerek ayağa...