Ünlüler "Bu Gece Bizim" Partisine Akın Etti

Türkiye’nin farklı noktalarına yayılmış şubeleri ile eğlencenin bir numaralı adresi olan Jolly Joker, “Bu Gece Bizim” mottosuyla düzenlediği partide ünlü sanatçılar, müzisyenler ve iş ortaklarıyla doyasıya eğlendi...

Ünlüler "Bu Gece Bizim" Partisine Akın Etti
20 Kasım 2019 - 13:14

Ünlü akınına sahne olan partinin moderatörlüğünü Bay J üstlenirken, Tarık Sezer ve Orkestrası güçlü performansları ile gecede sahne alan sanatçılara eşlik etti. Gecenin geç saatlerine kadar süren partiye Demet Akalın, Berkay Fettah Can, Cansu, Hakan Altun, Ümit Besen, Ayta Sözeri, Haluk Levent, Koray Avcı, Halil Sezai, Merve Özbey başta olmak üzere yüzlerce sanatçı ve müzisyen katıldı.

Türkiye’nin en geniş konser mekanı ağı Jolly Joker’inVadistanbul’da düzenlediği parti, Jolly Joker kurucu ortaklarından İbrahim Sayın ve Ahmet Çelenk’in konuşmasıyla başladı. Sayın konuşmasında “12. sezonumuzda tüm Jolly Joker Ailesi olarak sizlerle bir araya gelmek, eğlenceli bir gece geçirmek istedik. Hepinize geldiğiniz için teşekkür ederiz, iyi ki geldiniz. Bu gece bizi yalnız bırakmayan sanatçılar genelde kendi hayranları için şarkı söylerler bense hayranı olduğum sanatçılarla çalıştığım için, konuştuğum için her zaman çok heyecan duydum. Bu yıl itibariyle Türkiye çapında 9 mekana ulaştık. 2020 sonu hedefimiz ise 12 mekanda 1 milyon katılımcıyla buluşmak. Bu yıl 850 etkinliğe imza attık önümüzdeki sene ise 1.300 etkinlik yapmayı hedefliyoruz” dedi.

Jolly Joker’in kurucu ortaklarından Ahmet Çelenk ise; “Jolly Joker ailesine katılalı bir yıl oldu ve çok mutluyum. Bu gece bizi yalnız bırakmayan tüm sanatçılarımızı sahneye davet ediyorum.” dedi

Yıllarca eğlence sektöründe hizmet veren Jolly Joker’in, hep biz eğlendirdik bu sefer “#bugecebizim” çağrısı ile duyurduğu partiye sanat camiasının önemli isimleri akın etti. Kırmızı halı seremonisinin ardından başlayan parti, Türkiye’nin en önemli sanatçılarını bir araya getirdi.

Gecenin geç saatlerine kadar devam eden partide sırasıyla, Koray Avcu, Berkay, Haluk Levent, Hakan Altun, Mehmet Erdem, Tan Taşçı, Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen, Gökhan Tepe, Bendeniz, Fettah Can, Rubato, Cansu, Deha Bilimlier, Ufuk Yıldırım, Anıl Durmuş gibi önemli sanatçılar, Tarık Sezer Orkestrası’nın eşliğinde açık sahnede performans sergiledi. Müzik dolu saatlerin yaşandığı gecede unutulmaz bir geceye imza atıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Palandöken'den Dizi Sektörüne Çağrı: Kültürümüzü ve Yöresel Ürünlerimizi Tanıtalım
Palandöken'den Dizi Sektörüne Çağrı: Kültürümüzü ve...
Engelleri Aşan Yolculuk: Yaz Boyunca Mordoğan ve Foça'ya Ücretsiz Gemi Turu
Engelleri Aşan Yolculuk: Yaz Boyunca Mordoğan ve Foça’ya...