Survivor'da Antalya'yı temsil edecek
Başkan Böcek: "Dualarımız İsmail Balaban için"
![Survivor'da Antalya'yı temsil edecek](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2021/01/survivor-da-antalya-yi-temsil-edecek.jpg)
01 Ocak 2021 - 16:57
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kırkpınar Başpehlivanı İsmail Balaban, Survivor 2021’e gidiyor. İsmail Balaban, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek, Survivor Şampiyonu olma sözü verdi. ‘Dualarımız İsmail Balaban için’ diyen Başkan Böcek, başarı ve şans diledi.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ASAT Spor Kulübü güreşçisi Kırkpınar Başpehlivanı İsmail Balaban, kardeşi Turan Balaban ve antrenörü Hasan Aydın’ı kabul etti. Ata sporunda ulusal ve uluslararası birçok başarıya imza atan, şimdi de Survivor 2021’e gitmek için hazırlık yapan İsmail Balaban, Başkan Böcek’ten hayır ve dualarını aldı.
HER ZAMAN GÖĞSÜMÜ KABARTTI
İsmail Balaban’ı ‘Sarı fırtınam’ diye karşılayan Başkan Böcek, Balaban’ın Survivor 2021’de yarışacağı için mutluluğunu dile getirdi. İsmail Balaban’ın Ata sporu güreşin önemini disiplin içerisinde gençlere ve Türkiye’ye hatta dünyaya duyurduğunu belirten Başkan Böcek, “İsmail er meydanlarında her zaman göğsümüzü kabarttı. Böyle bir evlat yetiştirdikleri için İsmail’in ailesine çok teşekkür ederim. Hocasına da teşekkür ediyorum” diye konuştu.
DULARIMIZLA UĞURLUYORUZ
Başkan Böcek şunları söyledi: “İsmail’i güreş sahalarına her zaman dualarımla gönderdim. Şimdi de Dominik Cumhuriyeti’ne gönderiyoruz. Antalya’yı Dominik’te temsil edecek ve tanıtacak. Allah’ın izniyle şampiyon olup gelecek. Her zaman yanındayım. Canla başla kendisini izleyeceğiz. Bu işin üstesinde geleceğinden hiç şüphem yok. Her yeni yıl bir umut. Umudumuz İsmail Balaban’ın başarılı olmasıdır. Şansın bol açık olsun. Survivor, Antalya’dan bir şampiyon çıkaracak. Kendisini dualarla uğurluyoruz.”
ŞAMPİYON OLACAĞIM
Ünlü güreşçi İsmail Balaban’da Başkan Böcek’in övgü dolu sözlerine teşekkür ederek, Survivor’da elinden gelenin en iyisini yapacağı sözünü verdi. Dominik’te sadece kendini değil Antalya’yı temsil edeceğini belirten İsmail Balaban, “Antalya’yı ve güreş camiasını en iyi şekilde temsil edeceğim. Asla pes etmeyeceğim. Şampiyon olup geri döneceğim” dedi.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ASAT Spor Kulübü güreşçisi Kırkpınar Başpehlivanı İsmail Balaban, kardeşi Turan Balaban ve antrenörü Hasan Aydın’ı kabul etti. Ata sporunda ulusal ve uluslararası birçok başarıya imza atan, şimdi de Survivor 2021’e gitmek için hazırlık yapan İsmail Balaban, Başkan Böcek’ten hayır ve dualarını aldı.
HER ZAMAN GÖĞSÜMÜ KABARTTI
İsmail Balaban’ı ‘Sarı fırtınam’ diye karşılayan Başkan Böcek, Balaban’ın Survivor 2021’de yarışacağı için mutluluğunu dile getirdi. İsmail Balaban’ın Ata sporu güreşin önemini disiplin içerisinde gençlere ve Türkiye’ye hatta dünyaya duyurduğunu belirten Başkan Böcek, “İsmail er meydanlarında her zaman göğsümüzü kabarttı. Böyle bir evlat yetiştirdikleri için İsmail’in ailesine çok teşekkür ederim. Hocasına da teşekkür ediyorum” diye konuştu.
DULARIMIZLA UĞURLUYORUZ
Başkan Böcek şunları söyledi: “İsmail’i güreş sahalarına her zaman dualarımla gönderdim. Şimdi de Dominik Cumhuriyeti’ne gönderiyoruz. Antalya’yı Dominik’te temsil edecek ve tanıtacak. Allah’ın izniyle şampiyon olup gelecek. Her zaman yanındayım. Canla başla kendisini izleyeceğiz. Bu işin üstesinde geleceğinden hiç şüphem yok. Her yeni yıl bir umut. Umudumuz İsmail Balaban’ın başarılı olmasıdır. Şansın bol açık olsun. Survivor, Antalya’dan bir şampiyon çıkaracak. Kendisini dualarla uğurluyoruz.”
ŞAMPİYON OLACAĞIM
Ünlü güreşçi İsmail Balaban’da Başkan Böcek’in övgü dolu sözlerine teşekkür ederek, Survivor’da elinden gelenin en iyisini yapacağı sözünü verdi. Dominik’te sadece kendini değil Antalya’yı temsil edeceğini belirten İsmail Balaban, “Antalya’yı ve güreş camiasını en iyi şekilde temsil edeceğim. Asla pes etmeyeceğim. Şampiyon olup geri döneceğim” dedi.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai