Antalya'da fırtına ve yağmur hayatı olumsuz etkiledi
Antalya'da fırtına ve yağmur hayatı olumsuz etkiledi. Konyaaltı ilçesinde fırtına nedeniyle devrilen ağaçlar Konyaaltı Belediyesi ekipleri tarafından kaldırdı.
![Antalya'da fırtına ve yağmur hayatı olumsuz etkiledi](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/04/antalya-da-firtina-ve-yagmur-hayati-olumsuz-etkiledi.jpeg)
20 Nisan 2024 - 23:25
BELEDİYE EKİPLERİ DEVRİLEN AĞAÇLARI KALDIRDI
Antalya'da fırtına ve yağmur hayatı olumsuz etkiledi. Konyaaltı ilçesinde fırtına nedeniyle devrilen ağaçlar Konyaaltı Belediyesi ekipleri tarafından kaldırdı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün sarı kod vererek yağış ve fırtına uyarısında bulunduğu Antalya’da, şiddetli rüzgâr ve yağmur vatandaşlara zor anlar yaşattı. Fırtına Konyaaltı ilçesinde de çok sayıda ağacın devrilmesine ve dallarının kırılmasına neden oldu. Konyaaltı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Konyaaltı ilçesinde etkisini gösteren fırtına sonrası kırılan ve devrilen ağaçları kaldırdı.
BAŞKAN KOTAN’DAN GEÇMİŞ OLSUN
Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, fırtınadan olumsuz etkilenen vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Kotan, “Şiddetli fırtınadan Konyaaltı ilçemiz de etkilendi. Konyaaltı Sahili’nde dalga boyu 4 metreye kadar ulaştı. Denize giren ve dalgalarla mücadele eden bir vatandaşımız çok şükür kurtarıldı. Fırtınada ilçemizde bulunan çok sayıda ağaç devrildi. Ekiplerimiz devrilen ağaçları ve kırılan dalları kaldırdılar. Olumsuz hava koşulları nedeniyle can kaybı yaşanmaması bizlere derin bir nefes aldırdı. Fırtınadan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” diye konuştu.
Antalya'da fırtına ve yağmur hayatı olumsuz etkiledi. Konyaaltı ilçesinde fırtına nedeniyle devrilen ağaçlar Konyaaltı Belediyesi ekipleri tarafından kaldırdı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün sarı kod vererek yağış ve fırtına uyarısında bulunduğu Antalya’da, şiddetli rüzgâr ve yağmur vatandaşlara zor anlar yaşattı. Fırtına Konyaaltı ilçesinde de çok sayıda ağacın devrilmesine ve dallarının kırılmasına neden oldu. Konyaaltı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Konyaaltı ilçesinde etkisini gösteren fırtına sonrası kırılan ve devrilen ağaçları kaldırdı.
BAŞKAN KOTAN’DAN GEÇMİŞ OLSUN
Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, fırtınadan olumsuz etkilenen vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Kotan, “Şiddetli fırtınadan Konyaaltı ilçemiz de etkilendi. Konyaaltı Sahili’nde dalga boyu 4 metreye kadar ulaştı. Denize giren ve dalgalarla mücadele eden bir vatandaşımız çok şükür kurtarıldı. Fırtınada ilçemizde bulunan çok sayıda ağaç devrildi. Ekiplerimiz devrilen ağaçları ve kırılan dalları kaldırdılar. Olumsuz hava koşulları nedeniyle can kaybı yaşanmaması bizlere derin bir nefes aldırdı. Fırtınadan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” diye konuştu.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR