Antalya'da fırtına ve yağmur hayatı olumsuz etkiledi

Antalya'da fırtına ve yağmur hayatı olumsuz etkiledi. Konyaaltı ilçesinde fırtına nedeniyle devrilen ağaçlar Konyaaltı Belediyesi ekipleri tarafından kaldırdı.  

Antalya'da fırtına ve yağmur hayatı olumsuz etkiledi
20 Nisan 2024 - 23:25
BELEDİYE EKİPLERİ DEVRİLEN AĞAÇLARI KALDIRDI 
Antalya'da fırtına ve yağmur hayatı olumsuz etkiledi. Konyaaltı ilçesinde fırtına nedeniyle devrilen ağaçlar Konyaaltı Belediyesi ekipleri tarafından kaldırdı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün sarı kod vererek yağış ve fırtına uyarısında bulunduğu Antalya’da, şiddetli rüzgâr ve yağmur vatandaşlara zor anlar yaşattı. Fırtına Konyaaltı ilçesinde de çok sayıda ağacın devrilmesine ve dallarının kırılmasına neden oldu. Konyaaltı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Konyaaltı ilçesinde etkisini gösteren fırtına sonrası kırılan ve devrilen ağaçları kaldırdı. 

BAŞKAN KOTAN’DAN GEÇMİŞ OLSUN
Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, fırtınadan olumsuz etkilenen vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Kotan, “Şiddetli fırtınadan Konyaaltı ilçemiz de etkilendi. Konyaaltı Sahili’nde dalga boyu 4 metreye kadar ulaştı. Denize giren ve dalgalarla mücadele eden bir vatandaşımız çok şükür kurtarıldı. Fırtınada ilçemizde bulunan çok sayıda ağaç devrildi. Ekiplerimiz devrilen ağaçları ve kırılan dalları kaldırdılar. Olumsuz hava koşulları nedeniyle can kaybı yaşanmaması bizlere derin bir nefes aldırdı. Fırtınadan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” diye konuştu.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
0-4 Yaş Arası Çocuk Sahibi Annelere Ücretsiz Ulaşım!
0-4 Yaş Arası Çocuk Sahibi Annelere Ücretsiz Ulaşım!
Uluslararası İletişim Günleri'nde "Dijital Eşitsizlik ve Veri Sömürgeciliği" konuşuldu
Uluslararası İletişim Günleri'nde “Dijital Eşitsizlik ve Veri...