Sarısungur'da kanolar suya indi
Geçtiğimiz yıllarda Durgunsu Kano Türkiye turnuva ve şampiyonalarının gerçekleştirildiği Sarısungur Göletinde, Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü kanocuları antrenmanlara başladı.
![Sarısungur'da kanolar suya indi](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2020/07/sarisungur-da-kanolar-suya-indi.jpg)
06 Temmuz 2020 - 20:13
Geçtiğimiz yıllarda Durgunsu Kano Türkiye turnuva ve şampiyonalarının gerçekleştirildiği Sarısungur Göletinde, Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü kanocuları antrenmanlara başladı.
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yayınladığı normalleşme genelgesindeki izinlerin hemen ardından çalışmalara başlayan, Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü kano sporcuları, haftanın 6 günü antrenman yapıyor. Her gün 2 saat boyunca kürek çeken gençler, Büyükşehir Belediyesi’nin Sarısungur Göletinde kurduğu uluslararası standartlardaki parkurda antrenman yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler. Turnuvaların başlamasını heyecanla beklediklerini belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, “Havaların ısınmasıyla hemen antrenmanlara başladık. Normalleşme adımları başlamış olsa da antrenmanlarımızda Covid-19 tedbirlerine özenle uyuyoruz. Gençlerimiz antrenmanlarını yaparken onlara uluslararası standarttaki başlangıç parkurumuzu da yaptık. Spor yapan tüm gençlerimizin en iyi imkânlarda antrenman yapması için çalışıyoruz. Gençlerimizin her zaman yanında olacağız” dedi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yayınladığı normalleşme genelgesindeki izinlerin hemen ardından çalışmalara başlayan, Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü kano sporcuları, haftanın 6 günü antrenman yapıyor. Her gün 2 saat boyunca kürek çeken gençler, Büyükşehir Belediyesi’nin Sarısungur Göletinde kurduğu uluslararası standartlardaki parkurda antrenman yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler. Turnuvaların başlamasını heyecanla beklediklerini belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, “Havaların ısınmasıyla hemen antrenmanlara başladık. Normalleşme adımları başlamış olsa da antrenmanlarımızda Covid-19 tedbirlerine özenle uyuyoruz. Gençlerimiz antrenmanlarını yaparken onlara uluslararası standarttaki başlangıç parkurumuzu da yaptık. Spor yapan tüm gençlerimizin en iyi imkânlarda antrenman yapması için çalışıyoruz. Gençlerimizin her zaman yanında olacağız” dedi.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai