Rengarenk Yarıyıl Tatili Hediyeleri Atasun Optik'lerde

Her yaşa uygun alternatifler sunan Atasun Optik, heyecanla beklenen yarıyıl tatilinde çocukları birbirinden renkli güneş gözlükleri ile buluşturuyor.

Rengarenk Yarıyıl Tatili Hediyeleri Atasun Optik'lerde
22 Ocak 2023 - 20:48
Her yaşa uygun alternatifler sunan Atasun Optik, heyecanla beklenen yarıyıl tatilinde çocukları birbirinden renkli güneş gözlükleri ile buluşturuyor. Atasun Optik’lerde yer alan güneş gözlükleri, çocukları güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olurken, sevimli görünümleriyle çocukların yüzlerini güldüren bir hediye seçeneği oluyor. 
 
Güneş gözlüklerinde şeffaf ve rengarenk çerçeveleriyle Inesta Kids, farklı yüz yapılarına uygun seçenekleriyle öne çıkıyor. Ayrıca polarize camları sayesinde çocukları konforlu bir bakışla buluşturuyor. Ray-Ban Junior güneş gözlükleri ise ilgi çekici tasarımlarıyla çocukların dünyasına hitap ediyor. 
 
Çocukları için keyifli bir karne hediyesi arayan anne ve babalar pek çok güneş gözlüğü modeline, Türkiye’nin dört bir yanındaki Atasun Optik’lerden, http://www atasunoptik com tr’den ve Atasun Optik mobil uygulamasından ulaşabiliyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Robotiğe meraklı dünya çocukları İzmir'de buluşacak
Robotiğe meraklı dünya çocukları İzmir'de buluşacak
İZDENİZ ile mavi yolculuk keyfi: Yaz seferleri ile Foça, Urla ve Mordoğan'ı keşfedin!
İZDENİZ ile mavi yolculuk keyfi: Yaz seferleri ile Foça, Urla ve...