Koçtaş İstinye Fix Yenilendi: Dekorasyon ve Ürün Çeşitliliği Artıyor!

Koçtaş, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak mağazalarını yenilemeye devam ediyor. Bu kapsamda, İstinye Fix mağazası da yepyeni bir formatla müşterilerine merhaba dedi.

Koçtaş İstinye Fix Yenilendi: Dekorasyon ve Ürün Çeşitliliği Artıyor!
10 Haziran 2024 - 15:21

KOÇTAŞ İSTİNYE FIX MAĞAZASI YENİLENEN KONSEPTİ İLE MÜŞTERİLERİYLE BULUŞUYOR

Koçtaş, İstinye Fix mağazasını yeniledi. Dekorasyon ve ürün çeşitliliği ile bambaşka bir formata kavuşan İstinye Fix mağazası, müşterilerine yeni bir alışveriş deneyimi sunacak.
 
Ev geliştirme perakendeciliğinin lider markası Koçtaş, müşteri beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda mağazalarını yenilemeye devam ediyor. Bu kapsamda, Koçtaş İstinye Fix mağazası yenilenen yüzüyle müşterileriyle buluştu.
 
Hem dekorasyon hem de konsept olarak bambaşka bir görünüme kavuşan İstinye Fix mağazası, Koçtaş Fix mağazalarında ilk kez uygulanan yenilikler barındırıyor. İstinye Fix mağazasında dekorasyon ve tekstil reyonları büyütülürken, iham veren banyo ve mutfaklar daha görünür hale geldi. 
 

Ürün yelpazesi genişledi

Yeni mağaza formatı ile Koçtaş müşterileri; genişleyen ürün yelpazesi sayesinde aynadan çerçeveye, perdeden duvar kağıdına, mutfak gereçlerinden küçük ev aletlerine kadar birçok ürüne mağazada rahatlıkla ulaşabilecek. Yenilenen İstinye Fix mağazası yalnızca ürün alışverişinin yapıldığı bir mağaza değil, çözüm sunan ve dekorasyon ihtiyaçlarının tamamının karşılanabileceği bir mağazaya dönüştü. Koçtaş müşterileri yeni İstinye Fix mağazasında; ilham veren konsept banyo ve mutfakları yakından görebilecek, banyo ve mutfak dolaplarından seramiğe, aksesuarlardan tamamlayıcı ürünlere kadar tüm detayları ile banyo ve mutfaklarını kendi zevklerine göre dizayn edebilecekler. 
 

Hızlı sipariş ekranlarıyla 400 binden fazla ürün

Koçtaş, çoklu kanal sistemiyle müşterilerine en iyi hizmeti, en uygun fiyatlarla sunarken; İstinye Fix mağazasında bulunan hızlı sipariş ekranları (Kiosk) üzerinden koctas.com.tr’de satılan 400 binden fazla ürüne ulaşmak ve sipariş vermek de mümkün. Koçtaş müşterileri, hızlı sipariş ekranları sayesinde hem ev adreslerine hem de mağazalardan teslim alacak şekilde siparişlerini verebiliyorlar. Koçtaş böylelikle, mağazalarda olmayan yüz binlerce ürünü hızlı sipariş ekranları aracılığıyla müşterileriyle buluşturabiliyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Palandöken'den Dizi Sektörüne Çağrı: Kültürümüzü ve Yöresel Ürünlerimizi Tanıtalım
Palandöken'den Dizi Sektörüne Çağrı: Kültürümüzü ve...
Engelleri Aşan Yolculuk: Yaz Boyunca Mordoğan ve Foça'ya Ücretsiz Gemi Turu
Engelleri Aşan Yolculuk: Yaz Boyunca Mordoğan ve Foça’ya...