Manisa Büyükşehir'in Asfalt Çalışması Hız Kesmiyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesinde Akçeşme ve Karayağcı Mahalleri arasında asfalt çalışması gerçekleştiriyor.

Manisa Büyükşehir'in Asfalt Çalışması Hız Kesmiyor
10 Ağustos 2020 - 15:18

Şehrin birçok noktasında yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesinde Akçeşme ve Karayağcı Mahalleleri arasındaki yolda asfalt çalışması gerçekleştiriyor. Akçeşme ve Karayağcı mahalle sakinleri başta olmak üzere, bölge sakinleri tarafından yoğun olarak kullanılan yolda, yapılan çalışma vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.
 
İl genelinde trafik güvenliğini sağlayabilmek, vatandaşların konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilmesi için büyük özveri gösteren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesinde Akçeşme ve Karayağcı Mahalleri arasında asfalt çalışması gerçekleştiriyor. Mevcut güzergâhta yürütülen çalışmayı Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Ali Aybars Özbilgin, Akçeşme Mahalle Muhtarı Mehmet Akdeniz ve mahalle sakinleri ile birlikte inceledi. Yaklaşık 5 buçuk kilometrelik güzergâhta yürütülen çalışmanın ardından bölge sakinlerinin daha rahat ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayacaklarını belirten Akçeşme Mahalle Muhtarı Mehmet Akdeniz, “Mahalle sakinlerim adına memnuniyetimi iletiyor, yapılan yol çalışması nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.