Konfor'dan bir yenilik daha; hibrit özellikli koltuk takımları

Modern çizgilerle mobilya sektörüne trend koleksiyonlar sunan Konfor, yeni ürünleri arasına hibrit teknoloji kullanılan oturma gruplarını ekledi.

Konfor'dan bir yenilik daha; hibrit özellikli koltuk takımları
20 Mart 2023 - 14:18

Fonksiyonel rahatlık sunuyor

Modern çizgilerle mobilya sektörüne trend koleksiyonlar sunan Konfor, yeni ürünleri arasına hibrit teknoloji kullanılan oturma gruplarını ekledi. Miru Koltuk Takımı ve Martines Köşe Takımı ürünlerinde sektörün son trendi olan hibrit teknolojisi kullanıldı.

Konfor, son teknoloji desteğiyle değişen müşteri beklentilerine yönelik üretimine ve bu kapsamdaki yeniliklerine hızla devam ediyor. Konfor ailesine yeni katılan Miru Koltuk Takımı ve Martines Köşe Takımı’nda kullanılan hibrit teknolojisi de bu yeniliklerden oldu. Paket yay ve konfor katmanı süngerin birlikte kullanımıyla elde edilen hibrit teknoloji, oturma gruplarında kullanıcılarına fonksiyonel rahatlık sağlarken, aynı zamanda uzun ömürlü kullanım imkanı sunuyor. Vücudun ergonomik yapısını en iyi şekilde destekleyen ve hareket azaltıcı özelliği sayesinde hareketli bir ortamda bile konforlu oturuş sağlayan hibrit özellikli oturma grupları, göçme ve şekillenme gibi istenmeyen durumların da önüne geçmeye yardımcı oluyor.


Üst düzey konfor deneyimi 

Hibrit özelliğiyle üst düzey konfor ve rahatlık deneyimi sunan oturma takımlarından ilki Miru. Kiremit rengi ve gri tonlarının ağırlıkta olduğu oturma grubu, iki adet üçlü koltuk ve desen alternatifli gri berjerden oluşuyor. Aynı özelliğe sahip bir diğer ürün ise köşe ve berjerden oluşan, keskin hatlarıyla ön plana çıkan Martines. Miru ve Martines, fonksiyonelliklerinin yanı sıra farklı zevklere hitap eden tasarımlarıyla da yaşam alanlarında değişiklik yapmak isteyenlerin tercihi olacak. 

Modern çizgilerle mobilya sektörüne trend koleksiyonlar sunan Konfor, yeni ürünleri arasına hibrit teknoloji kullanılan oturma gruplarını ekledi. Konfor Mobilya ve Konfor Yatak Hakkında: Faaliyetlerine 1978 yılında İzmir’de başlayan Konfor; Konfor Mobilya ve Konfor Yatak markalarıyla yaşam alanlarına kalite, tasarım ve konfor katmak adına dünya trendlerini ve dekorasyonda en son tasarımları kullanıcıyla buluşturuyor. Sektörde 45’inci yılını kutlayan Konfor, yılların getirdiği deneyim ve ustalıkla teknoloji ve kaliteyi modern çizgilerle buluşturuyor. Konfor, üretim tesisinde farklı yaşam alanlarının özgün ihtiyaçlarını karşılayacak modern ürünlere hayat veriyor. Turquality’ye dahil olan Konfor, global marka olma yolunda ilerliyor. Konfor Mobilya ve Konfor Yatak düzenli ve sürdürülebilir büyüyen mağazalarında, çevreye ve geleceğe duyarlı politikalarıyla ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Orman Yangınlarına Karşı Gönüllü Ordusu Yetiştiriyor
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Orman Yangınlarına Karşı...
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Konak'taki Elektrik Kaçağı Faciasına İlişkin Açıklama:
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Konak'taki Elektrik Kaçağı...