Karşıyaka'dan Kayapınar'a dayanışma köprüsü
Türkiye’yi yasa boğan felaket sonrası deprem bölgesine giden Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, bugün Gaziantep’in Kayapınar Köyü’nde afetten etkilenen vatandaşlar ile bir araya geldi.
![Karşıyaka'dan Kayapınar'a dayanışma köprüsü](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2023/02/karsiyaka-dan-kayapinar-a-dayanisma-koprusu.jpg)
08 Şubat 2023 - 21:05
Tugay: Yalnız bırakmayacağız!
Türkiye’yi yasa boğan felaket sonrası deprem bölgesine giden Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, bugün Gaziantep’in Kayapınar Köyü’nde afetten etkilenen vatandaşlar ile bir araya geldi. Belediye tarafından başlatılan ve duyarlı Karşıyaka halkının büyük destekleriyle sürdürülen dayanışma kampanyasında toplanan gıda, kıyafet ve hijyen ürünü gibi ihtiyaç malzemeleri de afetzedelere teslim edildi. Tüm imkanlarıyla deprem mağdurlarının yanında olmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Tugay “Gün birlik olma günüdür. Tek bir yurttaşımızı yalnız bırakmayacağız” dedi.
DESTEK BÜYÜYOR
Öte yandan, bugün Karşıyaka’dan afet bölgesine toplam 3 TIR ve 1 kamyonet ile yardım malzemeleri gönderildi. İzfaş’ın fuar alanındaki İzmir Büyükşehir Belediyesi depolama alanına da 10 TIR, 15 kamyon ve 2 kamyonet ile yardım malzemesi ulaştırıldı. - Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR