Kalben: Kendime bayılıyorum

Müzik dünyasının sevilen ismi Kalben, MAG Haziran sayısına verdiği özel röportajında merak edilenleri anlattı: “Süper değilim, kahraman da olmak istemiyorum”

Kalben: Kendime bayılıyorum
08 Haziran 2021 - 20:40

Youtube’da yayınladığı video ile hayatlara dokunan, kısa sürede çok sevilen müzik dünyasının güçlü sesi Kalben, “Şanssız Mücadeleci” isimli yeni single çalışmasını ve gelecek hayallerini MAG okurları için paylaştı. 

Müziğin her zaman kendisine aidiyet getirdiğini belirten Kalben, “Müzik benim en iyi dostum, biricik aşkım” diye konuştu. Yeni single için heyecan yaşayan başarılı sanatçı, “Şanssız Mücadeleci benim için çok önemli çünkü dünyaca ünlü bir müzisyenle ortaklık ediyoruz. Karizmatik hissediyorum doğrusu. Başka bir dilden bu dile söz yazmak da hoşuma giden bir deneyim oldu” dedi. Kalbinin hayata karşı aşkla dolu olduğunu vurgulayan Kalben, “Şimdi kalbim hayata dair aşkla dolu. Bu aşktan yazıyorum şarkıları” ifadelerini kullandı. “Kendinize bu kadar aşık mısınız?” sorusuna her zamanki cesur tavrı ile yanıt veren ünlü sanatçı, “Kendime bayılıyorum. Kendimle yaşamak için tasarladığım, inşa ettiğim hayatı daha da güzelleştiren insanlarla çoğalmaya bayılıyorum. Yaşamın geçici ve zarif doğası gereği, bir kere bu beden ve bilinçle var olacağımı kabul edip her güzelliğe bağlılıkla sarılıyorum. Eleştirdiğim tek yanım daha özgüvenli ve özgür olabileceğim. Zamanla olur diye ümit ediyorum” dedi. 

Naif, Duru ve samimi güzelliğiyle başarılı projelere imza atan Ezgi Eyüboğlu’nun kapak yıldızı olduğu MAG Haziran, dopdolu içeriği, Babalar Günü özel dosyası, röportajları ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Türk Telekom ve DMAX’ de online olarak okurlarıyla buluşuyor. Trendyol ve n11.com siteleri üzerinden MAG Haziran sayısına ulaşmanız mümkün. Keyifli içeriğimizi ve gündeme dair gelişmeleri @magdergi Instagram hesabından takip edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gençler gelecekle ilgili karamsarlık eğiliminde
Gençler gelecekle ilgili karamsarlık eğiliminde
Jandarma'dan DEÜ'ye anlamlı emanet
Jandarma'dan DEÜ'ye anlamlı emanet